Ieskaties

19 komentāri par “Nosoda labklājības Evaņģēliju

 1. Kaut ka kristietibaij pedehjos laikos neiet ….modernize sho…modernize to….

 2. No otras puses, vai luterāņi grib sludināt pretējo tam, “ka kristietība nes veselību, bagātību un panākumus”, proti, ka kristietība nes slimību, nabadzību un neveiksmīgu dzīvi? Ir jācīnās par iespējami pareizāku nostādījumu, bet saprātīgi un ne ar šauru pieri!

 3. draugs wrc,

  kristīga baznīca sludina Dieva likumus un Viņa žēlastību.. pēc būtības tam nav NEKĀDA sakara nedz ar veselību, bagātību un panākumiem, nedz ar slimībām, nabadzību un neveiksmīgu dzīvi…

 4. Cilvēks nedzīvo no grēku piedošanas vien (likumi un Dieva žēlastība), viņam vajadzīga arī veselība (to var lūgt), iztikšana (tā ir apsolīta) un veiksme (Sal.p.3:6)

 5. draugs wrc,

  vai kristīgā vēsts būtu: “esi vesels, bagāts un Tev noteikti veiksies”?

 6. Kaa zinaams uz etikji samercetu maizi neviena musha nelidos…bet uz medus maizi gan….Cilvekiem neinterese “dzive luzeri jeb zaudetahji”….Tadelj ari daljeji izskaidrojams nu jau miljonara Ledjajeva raditas sektas “Jauna Paaudze” panakumi un popularitate zinamas aprindas….Kamer Jus sludinasiet cieshanas dzivojoshos kristieshus – pashi ari sheit tusesiet tikai savaa sulaa un nekur talu netiksiet :)

 7. draugs Roberto,

  tiešām tas būtu kristīgs pārspīlējums, kā es mēdzu teikt. Tāpat kā tas, ka kristietim jātiecas būt pēc iespējas vairāk vajātam, apsmietam un slimam, un galu galā trūcīgam. Nu nav tā!:-)

 8. draugs wrc,

  esmu pamaniīis, ka Tu bieži lieto vārdus: “kristīgs pārspīlējums”

  es to sasakaņā ar Sv.Rakstiem drīzak sauktu par patiesa kristieša ikdienu

  vai Jēzum bija vieta, kur nolikt galvu? vai Pāvils bija vesels? vai apustuļi un pravieši mira dabīgā nāvē? un tā varētu turpināt vēl ilgi…

  vienīgi gribu likt Tev pie sirds, ka dabīgam cilvēkam allaž ir tieksme pieķerties velnam un maldiem un nevis patiesībai un Dievam

 9. Debesu valstība NAV ēšana un dzeršana, bet gan miers un prieks…

 10. draugs Roberto,

  Es pateikšu vienu lietu, ar ko es varētu sākt un arī turpināt ja vajag:
  Tev kā īstenam luterānim vajadzētu zināt, ka Luters nemira mocekļa, bet dabīgā nāvē, un ka vairāki Jēzus sekotāji bija bagāti, pat no ķeizara nama, un tas pats Jāzeps no Arimatijas bija sekotājs, kuru ar cieņu piemin evaņģēlijs, un kurš guldīja Pestītāja miesas kapā. Lieta nav par to. Tā ir, ko mēs darām ar bagātību, ja tāda mums ir. Es neatbalstu labklājības evaņģēliju, bet pilnā evaņģēlija asociācija ir kas cits. Tie paši gideoni, domā, ka ir nabagi, ar vienu mēteli mugurā? Bet kādu neaizvietojamu darbu tie dara pa slimnīcām, cietumiem un līdzīgām vietām. Piekritīsi, vai ne?!

 11. draugs wrc,

  protams, ka es zinu kā mira Luters, zinu arī kā viņš mocījās ar veselības likstām pēdējos 20 šīs zemes dzīves gadus un galu galā zinu, ka Pāvils raksta 1.vēstulē korintiešiem [1:26]: “Raugait, brāļi, savus aicinātos, nav tur taču daudz pasaules gudro, nav daudz vareno, nav daudz augsti dzimušo.”

  atvaino, bet man nāksies atkārtot: kristīgā mācībai nav NEKĀDA sakara nedz ar veselību, bagātību un panākumiem, nedz ar slimībām, nabadzību un neveiksmīgu dzīvi. Kristīgās mācības pamats ir Jēzus Kristus persona un Viņa darbs mūsu labā, ja tā vairs NAV vai tas ir IZKROPĻOTS, tad tā vairs nav un nevar būt kristīgā mācība.

  bez Kristus nav nekādas nozīmes tam, ka esmu vesels vai slims, bagāts vai nabags, veiksminieks vai nē, jo esmu pazudis

  vai par šo visu varam vienoties?

 12. -Par to tiešām varam vienoties! Starp citu, zinu, ko nozīmē trūkums, un zinu arī, ko nozīmē veselības problēmas, uz ko attiecas tā Kunga vārdi :”Tev pietiek ar manu žēlastību!”; tāpat viss kas mums pieder, pieder arī Dievam, un vislabāk tas ir izmantots, ja tas nes viņam pateicību>>

 13. p.s. ..kristīgai mācībai – ir sakars ar visām mūsu dzīves sfērām, arī ar veselību un iztikšanu. Ar citām vairāk, ar citām mazāks sakars, bet gandrīz par visu Jaunā Derība runā! pardon par daudzu rakstīšanu! Lai izsakās vairāk arī citi ļautiņi!:-)

 14. draugs wrc, vai Tu lūdzu pamatotu 15.atsauci ar citātiem no Jaunās Derības

 15. Hmmm….diivaini, mani vinju pilnas ausis piebljaujosha labklaajiibas evanjgjeelija sludinaashana taisni aizbljaava uz luteraanjiem :)

 16. Iztikšana: Fil.4:19; savstarpējās attiecības: Fil.2:2-3; šķīstība: Ef.5:3; svabadība no grēka: Gal.5:13; garastāvoklis: 2.Kor 13:11; ziedošana: 2.Kor.8:14; laulība: 1.Kor.7; dziedināšana no slimības: Jēk.5:14-15; 1.Kor.12:28. :D Vai vēl iedot kādu?:)) Kā teicu, gandrīz visas dzīves sfēras, nav vienīgi televizora skatīšanās un kredītkartes lietošana.

 17. draugs wrc,

  atvaino, bet neviena Tevis minētā Rakstu vieta tieši nerunā par: “veselību, bagātību un panākumiem”, tieši otrādi Pāvils bieži brīdina ticīgos no lielākās elkdievības – mantkārības.

  rodas priekštats, ka mēs runājam dažādās valodās, jo tagad nediskutējam par “visām dzīves sfērām”, bet drīzāk par “ko īsti Bībele mums atklāj

Atbildēt