Ieskaties

11 komentāri par “Kas tas ir: Edgars Mažis?

 1. tā jau tas ir…
  kas piedzimuši baptistu ģimenēs izaug par baptistiem,
  kas dzimst no luterāņiem – tie par luterāņiem
  kas dzimis latgalē – tas katolis
  – – –
  …tā jau laikam tam tā jābūt
  pie miesās dzimstošajiem

 2. talyc, tam ir baigi liela nozīme! atminos, ka pirms Kristības es painteresējos, kurā baznīcā kristīti mani vecāki un tas lielā mērā noteica to, uz kurieni aizgāju. ja būtu uzzinājusi, ka esmu r-katole, droši vien šodien būtu tur ar saskalotām smadzenēm par rožukroņa pulciņa milzīgo vērtību manai pestīšanai uc figņām.
  redz, reizēm tas ir labi un reizēm nē. bet tā nu viņš ir…

 3. Nezinu, dzimis katoļu ģimenē un arī RKB baznīcā kristīts… tak zajadlijs luterānis!

 4. Hehe, tad mēs ar Mulderu pilnīgi pretstati – es dzimis luterāņu reģionā un luterāņu ģimenē, arī luterāņu baznīcā kristīts… tak zajadlijs katolis (ar simpātijām pret pareizticību)!

 5. Mūsu draudzes kontekstā atkalkristīšana parasti nenotiek
  ***
  hmm, hmm, hmmm… kaa tad ar sho? “4. Mēs uzskatām, ka katram cilvēkam, kas ir piedzimis no augšienes, ir jākļūst par vietējās draudzes locekli. Draudze ir ticīgo kopība, kuras uzdevums ir liecība, kalpošana un sadraudzība. Draudzē var tikt uzņemti tikai kristīti, resp., pagremdēti cilvēki.”???

 6. “6. Mēs uzskatām,ka draudze, īstenojot Jēzus Kristus pavēli, svin Svēto Vakarēdienu kā mūsu Kunga un Pestītāja dzīves un Golgātas ciešanu pieminēšanu. Svētais Vakarēdiens ir ticīgā īpaša sadraudzība ar Dievu un citiem ticīgajiem, kurā cilvēks tiek konfrontēts ar Dieva neizmērojamo mīlestību, saskata sevi šīs mīlestības gaismā un saņem garīgo dzīvi atjaunojošus spēku. Svētā Vakarēdiena elementi – maize un biķeris – simbolizē savienošanos ar Jēzus Kristus miesu un asinīm un apliecina Jēzus Kristus klātbūtni Svētajā Vakarēdienā.”
  ***
  vareetu sanaakt probleemas ar augshaam par t.s.luterisko vakareediena izpratni… bet, zinot baptistu bezprincipialitaati – saidjot, ka tik labs cilveeks… :)

 7. maize un biķeris – simbolizē savienošanos ar Jēzus Kristus miesu un asinīm
  – – –
  jā, tas ir tas ko mēs noraidām: – glumais vārdiņš “simbolizē”
  – – –
  …IR Kristus miesa par mums nodota
  …IR Kristus asinis izlietas grēku piedošanai
  – – –
  vārdiņš “IR” prasa ticīgas sirdis
  “simbolizē” savukārt tiecas ko demonstrēt (vaicā pēc labas aktiermākas) – vedina uz liekulību

Atbildēt