208. Ko māca trešais ticības loceklis?


Kas ir tavs gans?

“Es esmu labais gans. Labais gans atdod savu dzīvību par savām avīm.” (Jņ. 10:11)

Kas ir tavs gans


Ja tu pazīsti šo ganu, tad vari aizstāvēties pret velnu un nāvi, un sacīt: jā, diemžēl es neesmu turējis Dieva baušļus, taču gribu meklēt patvērumu zem savas mīļās cāļu mātes, Jēzus Kristus, spārniem. Es ticu, ka mīļais Kungs Kristus ir mans labais gans, bīskaps un aizstāvis Dieva priekšā, kas mani sedz un sargā ar savu nevainību un dāvā man savu taisnību.

Baušļus, ko es neesmu turējis, ir turējis Viņš; ko es esmu grēkojis, to Viņš atlīdzinājis ar savām asinīm – tādēļ ka Viņš ir miris un augšāmcēlies ne Sevis paša dēļ, bet Savu avju labā. Tā tu iegūsti drošību un atstāj velnu ar visu viņa elli tukšā; tie taču neko nespēj iesākt pret Kristu, kas tos jau ir uzvarējis, un Kristus tevi – ja tu kā Viņa avs Viņam tici – uztur un pasargā.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

4 atsauces par “Kas ir tavs gans?”

 1. talyc:


  man šeit bija jādomā par cāļu māti, kura sauc, bet nespēj sapulcināt cālēnus zem saviem spārniem
  man bija jādomā arī par cālēniem, kuri neiet pie cāļu mātes, jo nedzird(dzird, bet neatpazīst) tās balsi
  un tad es aizdomājos līdz inkubatoram, un tā ietekmi uz putnkopību kā tādu (priekš kam gan mūsdienu progresa apstākļos kristiešiem būtu nepieciešams tāds kristus, kurš pats taču atzinies, ka “ticošie” darīs vēl lielākas lietas kā Viņš…)
  - – -
  priekš kam gan līst zem spārna, ja mākslīgā saule dod ne vien jaudīgāku siltumu, bet arīdzan plašāku redzējumu un kustības vai rīcības brīvību??? [sarkasmz]

 2. Marinja:


  …”Baušļus, ko es neesmu turējis, ir turējis Viņš;”

  Shis teikums mani satrieca, pilnigi ieksha sirdii kautkas sakustejaas, asaras sariesaas…. sapratu cik ta ir liela patiesiba, kaut ari sen to zinaju, bet laikam pieleca taa no citas puses… paldies par sho atzinju…..

 3. Peteris:


  Jā, patiesi, patiesi!!!

 4. Roberto:


  Izlasot šo doktora Lutera apceri par cāļu māti, ļoti aizķēra talyc komentārs par inkubatoru. Antropocentrisms iepretim kristocentrismam.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.