129. Vai cilvēks spēj pildīt Dieva baušļus?


Ja mēs būtu bez grēka, — vai būtu vajadzīgas baznīcas?

Baznīcas ir domātas grēciniekiem, lai tie, būdami vēl šajā grēka pasaulē, varētu saņemt grēku piedošanu un izlīgumu ar Dievu.

Ja mēs būtu bez grēka, — vai būtu vajadzīgas baznīcas

Bet, tā kā mums šis izlīgums un piedošana ir vajadzīga ik dienas, jo mēs visu savu mūžu paliekam tikai apžēloti grēcinieki, tad arī līdz mūža galam mums ir nepieciešama baznīca.

Ja mēs varētu būt bez grēka, tad baznīcas nebūtu vajadzīgas, jo tad cilvēks varētu dzīvot tiešā Dieva klātbūtnē un nepastarpinātā vienībā ar Viņu.

Taču pēc mirušo augšāmcelšanās mēs, ticīgie, būsim bez grēka, un tāpēc tad vairs nebūs baznīcu. To mums parāda Jāņa atklāsmes grāmatas vārdi, kuros atklāta debesu Jeruzāleme, kurā pēc augšāmcelšanās nāks visi ticīgie: “Un es dzirdēju stipru balsi no troņa sakām: “Redzi, Dieva mājoklis pie cilvēkiem, Viņš mājos viņu vidū, un tie būs Viņa ļaudis, un Dievs pats būs ar viņiem,”” (Atkl.21:3) un: “Tempļa es tur neredzēju. Jo viņas templis ir Kungs Dievs Visuvaldītājs un Jērs.” (Atkl.21:22)

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Ja mēs būtu bez grēka, — vai būtu vajadzīgas baznīcas?”

 1. talyc:


  Šī ir ļoti laba viela pārdomām visiem Dieva vārda kalpiem.
  [Taisnību sakot par to gan vairāk nāktos aizdomāties tiem, kuri šķietas Dievam kalpojam (garīdznieka amatā), un kuri šo aplam’ izprasdami, paši savu taisnību rakstiem pāri pacēluši. Taču tie-lielie-augstie-gudri-mācītie-svēt-svētie-vīri šādas lietas nedz uzklausa, nedz ņem pie sirds… Žēl jau gan]

  Un arī tiem, kas vēl nav tikuši skaidrībā par to, kas ir/ kas nav svēts.

  Tiešām, ja jau debesīs nebūs baznīcas??; patiesi, ko gan tur varētu iesākt pāvesti un kardināli un arhibīskapi un vis-visādi cita veida un ranga harizmātiskie līderi? tiešām, tiešām, es jums saku, tiem tur nebūs vietas.

 2. moritz:


  pieluuko, ka pats nekriiti… caurkritushais :D

 3. talyc:


  ja mēs būtu bez grēka, vai būtu vajadzīga baznīca?Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.