352. Kādā nolūkā mēs baudām Svēto Vakarēdienu?


Futbolista bērnišķā vientiesība

Lai arī sporta pasaulē ir aizliegts atklāti godināt Jēzu un apliecināt ticību, tai skaitā arī nēsājot sporta kreklus ar kristīgiem uzrakstiem, daudzi sportisti pārkāpj šos noteikumus.


Viņi ar bērnišķīgu uzticību ir nodevuši savu dzīvi [arī sporta panākumus] Dieva rokās un nekautrējoties pateicas Jēzum par saviem sasniegumiem. Tā rīkojies arī Brazīlijas futbola zvaigzne Kakā.

Viņš uzaudzis kristīgā ģimenē, tomēr atzīst, ka radikālu atgriešanos piedzīvojis pēc kristībām 1994.gadā.

Pēc nesen veiksmīgi aizvadītās spēles 25 gadus vecais futbolists nokrita ceļos laukuma vidū, novilka sporta kreklu, kas aizsedza kreklu ar uzrakstu I BELONG TO JESUS [Es piederu Jēzum], jo ticība viņam ir svarīgāka nekā visi sporta pasaules likumi.

Pats Kakā sevi raksturo kā mierīgu un klusu puisi, kurš vienmēr grib meklēt Dieva vadību.

“Es gribu būt paraugs, lai citiem rādītu, ko Dievs ir izdarījis ar mani un var darīt ar visiem maniem komandas biedriem arī,” viņš piebilda.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

10 atsauces par “Futbolista bērnišķā vientiesība”

 1. Gerda:


  Cepuri nost Kakā priekšā! :)

 2. jenoc:


  lai arī sporta pasaulē ir aizliegts atklāti godināt Jēzu un apliecināt ticību
  ————————————————–
  stulbums,reku sātanistiem musulmaņiem gan tas nav aizliegts.Olimpiādē tas irānis ,kurš zeltu paņēma svarcelšanā uzreiz turpat pierīti pret grīdu sita un “alahakbar” sauca.un āfrikāņu pagāni savas burvestību dejas un futbola laukuma krata pirms katras spēles un nevienam neienāk prātā teikt,ka tā nedrīkst.

 3. machss:


  piekrītu janoc, Rezazadē pirms katras un pēc katras svaru celšanas tur iesaucas kkādu tur “allahakbar” vai veel sazin ko…

 4. wrc:


  ..vai vēl sazin ko..! Tiešām, smieklīgi.. un reizē arī nē, man drusku žēl, ka ŠČerbatihs neko tādu nesauc, kā Jesus U are ALLmighty, vai kko tamlīdzīgu.. varētu tad likt likmes, kurš kuru…

 5. machss:


  bet vsp jau sporta experti saka, ka Rezazadē visdrīzāk lieto kādu dopingu un ja pastiprinātu pārbaudes un normas, tad ātri vien viņš zaudētu savu līmeni.
  wrc, vai tad Ščerbatihs ir kristietis?

 6. Roberto:


  Ščerbatihs ir Saeimas deputāts

 7. machss:


  to mēs zinām, bet Saeimas deputāts nav relģiskā piederība…

 8. Roberto:


  kā teica pravietis Ļeģajevs, tad Saeima 1/10 esot kristieši

 9. machss:


  nekad neesu viņu uzskatījis par pravieti, bet viņa novērojums varētu pat būt diezgan precīzs…

 10. biskaps:


  Kurš to teica, ka ir aizliegts sporta pasaulē, vai tas ir kaut kur rakstīts sazin kādos noteikumos – sporta pasaulē nav sava pāvesta, kura vārds ir saistošs sportistiem. Vārbūt tā ir kāda masonu tipa uzspiestā ētika, sak nav solīdi piesaukt Kristus vārdu, ja apkārtējie nabadziņi varot apvainoties.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.