Ieskaties

10 komentāri par “Futbolista bērnišķā vientiesība

 1. lai arī sporta pasaulē ir aizliegts atklāti godināt Jēzu un apliecināt ticību
  ————————————————–
  stulbums,reku sātanistiem musulmaņiem gan tas nav aizliegts.Olimpiādē tas irānis ,kurš zeltu paņēma svarcelšanā uzreiz turpat pierīti pret grīdu sita un “alahakbar” sauca.un āfrikāņu pagāni savas burvestību dejas un futbola laukuma krata pirms katras spēles un nevienam neienāk prātā teikt,ka tā nedrīkst.

 2. piekrītu janoc, Rezazadē pirms katras un pēc katras svaru celšanas tur iesaucas kkādu tur “allahakbar” vai veel sazin ko…

 3. ..vai vēl sazin ko..! Tiešām, smieklīgi.. un reizē arī nē, man drusku žēl, ka ŠČerbatihs neko tādu nesauc, kā Jesus U are ALLmighty, vai kko tamlīdzīgu.. varētu tad likt likmes, kurš kuru…

 4. bet vsp jau sporta experti saka, ka Rezazadē visdrīzāk lieto kādu dopingu un ja pastiprinātu pārbaudes un normas, tad ātri vien viņš zaudētu savu līmeni.
  wrc, vai tad Ščerbatihs ir kristietis?

 5. to mēs zinām, bet Saeimas deputāts nav relģiskā piederība…

 6. nekad neesu viņu uzskatījis par pravieti, bet viņa novērojums varētu pat būt diezgan precīzs…

 7. Kurš to teica, ka ir aizliegts sporta pasaulē, vai tas ir kaut kur rakstīts sazin kādos noteikumos – sporta pasaulē nav sava pāvesta, kura vārds ir saistošs sportistiem. Vārbūt tā ir kāda masonu tipa uzspiestā ētika, sak nav solīdi piesaukt Kristus vārdu, ja apkārtējie nabadziņi varot apvainoties.

Atbildēt