273. Kas Svētajā Lūgšanā tiek saukts par "Dieva valstību"?


Sporta kalpošana

Kā ziņo zviedru laikraksts “Dagen” sadarbībā ar “Latvijas Kristīgo Radio”, viena no Huskvarnas Kungsportas baznīcas uz ārpusi vērstajām aktivitātēm ir vingrošanas nodarbības, ko tā praktizē jau piecus gadus.

Nesen šajā baznīcā notika plaša konference par sporta aktivitāšu attīstīšanu draudžu darbā.

Kā to rāda piecu darba gadu pieredze, vingrošana izrādās efektīvs darba rīks evaņģelizācijas darbā, kas draudzei piesaista cilvēkus no apkārtējās sabiedrības un padara draudzes darbu redzamu.

Konferencē piedalīsies pieredzējuši sporta misionāri – bijušais hokejists Pols Kobilaršs, organizācijas no ASV Sport for Life vadītājs. Viņš nu jau daudzus gadus dzīvo Zviedrijā un ir uzkrājis lielu pieredzi darbā ar bērniem un jauniešiem, organizējot sporta nometnes un citus pasākumus.

Osa Bjorka, kas bija konferences iniciatore un sporta dzīves vadītāja Kungsportas baznīcā, stāsta: “Katru nedēļu pie mums trenējas ap 500 cilvēku, no tiem liela daļa pensionāru un vecāku cilvēku.”

“Mēs kā kristieši apzināmies, ka cilvēkiem ir nepieciešama gan fiziskā, gan garīgā veselība un tās ir ļoti cieši saistītas,” piebilda konferences iniciatoreAbonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

5 atsauces par “Sporta kalpošana”

 1. Didzis Meļķis:


  sviesc

 2. Roberto:


  .. muļķība rada valstis, uz tās balstās vara, valdība, reliģija, varas lēmumi, tiesas, vārdu sakot, cilvēku dzīve nav nekas cits kā muļķības rotaļa. [Erasms]

 3. Aiga B.:


  Nezinu vai Erasms, bet noteikti kāds gudrs vīrs,kurš zin ko runā reiz teica, ka ja muļķība būtu slimība, tad visa pasaule brēktu un locītos sāpēs. :(

 4. jenoc:


  kārtējā ļoti savdabīgā lielās pavēles izpratne.

 5. machss:


  nu mūsu draudzē arī ir sporta kalpošana, tā ietver basketbola līgu, futbola līgu, florbola treniņus un volejbolu… tā ir vieta, kur var uzaicināt neticīgus puišus/meitenes, kam patīk sports un caur to evaņģelizēt…Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.