201. Ko Bībele māca par Jēzus augšāmcelšanos no mirušajiem?


Filma par japāņu mocekļiem

Pazīstamā itāliešu izcelsmes amerikāņu režisora Martina Skorsēzes plāno uzņemt filmu par XVII gadsimta japāņu kristiešu mocekļiem.

Jaunā Skorsēzes filma būs japāņu rakstnieka Suzaku Endo romāna “Silence” [Klusums] par Japānu XVII gadsimtā ekranizācija.

Filma būs par diviem jezuītu priesteriem, kuri ir devušies uz valstī, kurā tajā laikā bija totālā diktatūra un veikta pilnīga norobežošanās no apkārtējās pasaules, lai pārbaudītu pirms tam veikto misijas darbu

Ierodoties viņi piedzīvo to, ka valdība visādos veidos vajā kristiešus un mēģina apspiest jelkādu rietumu zemju ietekmi. To visu redzot, priesterus pārņem neizpratne, kāpēc Dievs klusē, kamēr Viņa bērni cieš…

Viens no populārākiem Holivudas meistariem Martins Skorsēze nesenā intervijā atzinās: “Katoļticībai manā dzīvē ir bijusi īpaša loma. Varu teikt, ka mana kinematogrāfija ir neiedomājama bez reliģijas klātesamības.”

Amerikā šo režisoru dēvē par vienu no kristīgākiem māksliniekiem Holivudā.

Birkas: , , ,



Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

5 atsauces par “Filma par japāņu mocekļiem”

 1. moritz:


  man patika epizode (par XVII g.s) vienaa samuraju filmaa, kur kaut kaads katolju muukinjs sveetiija samurajus pirms kaujas… un ko komandieris cita starpaa nobljaavaas: amen!

 2. green.a:


  Un kāds sakars šai filmai ar Teriju Gilijamu?

 3. Roberto:


  zaļais draudziņ, Terrijs reālli ierullē, pameklē e-BAZNICAs e-arhīvā! tur jābūt dažiem skečiem: piemēram Kā ar otro bausli?

 4. moritz:


  Amerikā šo režisoru dēvē par vienu no kristīgākiem māksliniekiem Holivudā.
  ***
  visi ir kristiigi, shis tikai viskristiigaakais… :D

 5. Roberto:


  jā, draugs moritz, tā Skorsēzi mēdz dēvēt…



Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.