283. Uz ko Dieva dotā grēku piedošana mudina mūs, un par ko tā mums atgādina?


Dievam vajadzīga visa sirds

Kurš ir saņēmis Dieva Vārdu, tam ir jāsāk meklēt Dievs, viņš nevar savādāk.

Dievam vajadzīga visa sirds


Mēs nevaram meklēt Dievu nekur citur, kā vien Viņa vārdā, bet šis vārds ir dzīvs, un nerimstošs, jo Dievs pats mīt tajā. Ja Dieva vārds mūs ir skāris, tad mēs varam sacīt: es meklēju tevi no visas sirds (Ps.119:10). Jo ar pusi sirds mēs meklētu dievību, bet nekad Dievu pašu. Dievam vajadzīga visa sirds. Viņš nevēlas neko (ne kaut ko) no mums, bet viņš vēlas mūs pašus un pilnībā. To ir sacījis Viņa vārds. Tāpēc mēs meklējam Viņu ar visu sirdi.

Mums ir tikai vēl viena rūpe, ka mēs nenomaldāmies no uzsāktā ceļa, no baušļiem, ko esam apņēmušies. Nomaldīties, saka lūdzējs. Viņš vairs nedomā par gļēvu tīšu prātu veiktu dievišķo baušļu pārkāpšanu. Bet cik viegli mēs maldāmies, kad ļaunais aptumšo mūsu skatu, mēs nokļūstam maldu ceļos un vairs nezinām kur iet un kur nākt, un vairs neatrodam ceļu atpakaļ pie Dieva baušļiem.

Mums ik dienas jālūdz pasargāšana no apmaldīšanās grēka, no bez nodoma izdarīta grēka, jo, ja mēs reiz esam neapzināti nokļuvuši ļaunos ceļos, tad mums ātri vien iepatīkas šādi ceļi un no maldiem izveidojas ļauns nodoms. Bet kurš meklē Dievu no visas sirds, tas neapmaldīsies.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Dievam vajadzīga visa sirds”

 1. swami:


  hm. nesaprotu…

  Dievs mani radīja, bet pēc tam man viņš jāmeklē? kaut kāda muļķīga spēle sanāk ;)

 2. talyc:


  swami, Dievs tevi radīja, sakot: “Darīsim cilvēku pēc mūsu tēla un pēc mūsu līdzības; tie lai valda pār zivīm jūrā un pār putniem gaisā, un pār lopiem, un pār visu zemi un visiem rāpuļiem, kas rāpo zemes virsū.” Un Dievs radīja cilvēku pēc Sava tēla, pēc Dieva tēla Viņš to radīja, vīrieti un sievieti Viņš radīja.
  Un Dievs tos svētīja un sacīja uz tiem: “Augļojieties un vairojieties! Piepildiet zemi un pakļaujiet sev to, un valdiet pār zivīm jūrā un putniem gaisā, un katru dzīvu radījumu, kas rāpo pa zemi.”(1.Moz. 1:26-28)

  Tu, swami, piedzimi saviem vecākiem, kuri savukārt bija piedzimuši viņējiem utt. līdz Ādamam un Ievai. Un tas viss ir noticis saskaņā ar iepriekš noteikto kārtību (konkrētāk: -Augļojieties un vairojieties).

  - – -

  Jā, swami, t.s. muļķīgā meklēšana būtu lieka, ja nebūtu bijis grēkā krišanas notikuma cilvēces vēsturē.

  Savukārt Dieva atrašana (tiem kas iesaistīti tajā “muļķīgajā” spēlē) nebūtu iespējama bez Jēzus Kristus nopelna.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.