330. Kurus draudzei ir tiesības aicināt sludināšanas amatā?


Dieva karogs

“Un notiks tanī dienā: tautas meklēs Isaja saknes atvasi, kas viņām ir par karogu, un tās mājvieta būs pilna godības.” (Jes.11:10)

Dieva karogs


Kristus tiek sludināts visā pasaulē! Kristus vārds tiek aizliegts visā pasaulē! Kristus līdz pasaules galam ir ar savu atlikumu (atrastajiem) pasaulē! Cik gan daudz ir to, kas patiesi meklē Dievu? Cik ir to, kas Dieva atrasti? Cik ir tādu, kas patiesi un visā ir spējīgi paļauties uz Dievu?

Es nevaru (saku atklāti) nevaru un nevaru būt patiess, pret Dievu, pat ja saku, ka gribu. Es nevaru un nevaru ticēt, paļauties un sekot Jēzum pat ja domāju, ka daru to savā vislielākajā centībā. Un es būtu pazudis savās šaubās un Dieva meklējumos, ja Kristus pats mani nebūtu caur savu evaņģēliju atradis, mierinājis un iepriecinājis.

Dievu mēs nevaram atrast (kaut visi kopā būtu metušies to meklēt). Vienīgais, ko mēs varam atrast ir Viņa atstātās pēdas. Varam sastapt cilvēkus, kas kaut ko meklē un cilvēkus, kas ir atmetuši cerības ko atrast. Varam dzirdēt liecības no cilvēkiem un stāstus par cilvēkiem, kurus Dievs atradis vai pat ņēmis pie sevis. Ak, jā, pareizi, vēl mēs varam atrast lieciniekus vai tādus, kas saka, ka Kristu jau ir atraduši, un ir gatavi citus pievest Viņam, tomēr …(es netaisos šoreiz runāt par antikristu un viņa sekotājiem)…

Šodien es gribu vērst tavu skatu ne uz ko citu, kā vien uz krustu. Redzi? – tas ir tukšs! Jēzus nav vairs pie krusta, lai mūžīgi pie tā ciestu. Viņš nav arī vairs kapā, lai tajā paliktu mūžam miris. Jēzus ir augšāmcēlies, bet nevis lai cilvēku vietā sakārtotu zemes lietas, bet debesīs uzņemts lai sagatavotu mums mūžīgās mājas vietas un ir tev par karogu tur pie Tēva labās rokas. Uz zemes ir palicis pliks krusts – tukšs kā karoga masts.

Tā ka neļauj nu velnam aizmālēt tavas acis ar ķiņķēziņu, ko kāds vairāk vai mazāk meistarīgs amatieris ir uzlipinājis krustam virsū. Ko tev dos, ka spēsi iztēloties cik ļoti sāpējušas krusta naglas? – vai Kristus krustā mira lai izpelnītos mūsu līdzjūtību?

Tu taču zini, kam kalpo valsts karogs? – jā, tas ir valsts simbols, kas ir pilsoņus vienojošs un par atšķirības zīmi iepretim citas valsts pilsoņiem. Ja esi zem Kristus karoga – skaidrs, ka tieši debesīs ir tava oficiālā piederības vieta!

Bet tu pagaidām vēl mīti uz zemes?; Jo debesīs visi nākšot tikai pēc nāves! Vai tamdēļ tu ķeries pie kāda stabilāka karogmasta uz zemes?; Un rokā tev pašam savs mazs glīts karodziņš! [uz tā plīvošanu nenākas gaidīt vēju, kurš brīžiem pūš, kā pašam patīk.; - Ņem pavicini roku un karogs kā uz burvju mājienu uzsitīs pārsteidzošu vilni!]

Es nesaku, ka mums nav jānes Kristus simbols savā miesā, jo mēs tiešām kristībā esam saņēmuši jaunu – sava Kunga – Kristus vārdu. Tiešām, tā arī mēs tiekam saukti – kristieši. Bet es saku, ka tev nav “jāspēlē” kristieša loma kādā no tev piespēlētajiem scenārijiem.

Kristus jau esot visiem viens, bet tik daudzi Viņu iztēlojas katrs pēc savas izpratnes. Vai vari atrast uz zemes divi vienādus karogus? – Tik daudz līdzīgu, bet katrs ar savu defektu; Un tik daudz aicinātāju …un katrs zem sava karoga. Jā, bet pie tā īstā – debesu …kā lai tur nokļūst???

Es nesaku ka tev nav vajadzīga draudze! Bet ne pie draudzes tev jāķeras, ne mācītāja; ne kristiešiem, bet pie Kristus; Ne karognesējam tev jāseko, bet karogam. Ja tu neredzi, kā karogs plīvo, tu nespēsi apjēgt no kuras puses vējš pūš.

Birkas: , , , , , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.