Ieskaties

6 komentāri par “Dieva Gars pūš, kur gribēdams

 1. Mani interesē, kā darbojas (nedarbojas?) Svētais Gars brīdī, kad Dieva vārda klausīšanās nenotiek, kā to atšķirt no sava [..] (no tā, ka rūc vēders)

 2. Agnese:
  Mani interesē, kā darbojas (nedarbojas?) Svētais Gars brīdī, kad Dieva vārda klausīšanās nenotiek, kā to atšķirt no sava [..] (no tā, ka rūc vēders)

  ————————————————————————-
  Labs joks :)

 3. Dieva Svēto Garu no citiem gariem, no vēja brāzmām, no jūtu uzplūdiem, no emociju bangām, no siltuma sajūtas pakrūtē, no kņudēšanas pavēderē, pirkstu tirpoņas, savām paša domām un vis visādām citādām “garīgām” būšanām var atšķirt ar to, ka Viņš nerunā/nedara pie mums neko citu, kā vien atgādina, ko Kristus sacījis, liecina – kā stāv rakstīts… jeb (citiem vārdiem sakot) māca teoloģiju (šā vārda augstākajā un patiesajā nozīmē:)
  – – –
  skat e-Bībeli
  (drīkst izmantot arī meklētāju)
  visu cieņu, nekāda naida, Jūsu e-sense

 4. “Teologa mērķis ir grēcinieku mūžīgā pestīšana” – es domāju (atvainojos par naivumu) – tātad arī tas, kas velk uz atgriešanos arī tad, kad esi aizgriezies? kaut kur uz ielas, ļaužu drūzmā, ielu dunā, vai es maldos, vai es klīstu, Tava mīla manī runā un es miera nepazīstu? (J. Ziemeļnieks)?

 5. saki man, Agnese
  ko tu saproti sakot “kad esi atgriezies” ???
  – – –
  ar teoloģiju ir tā: to māca Dievs, tā māca par Dievu, tā velk/ved/vada pie Dieva

Atbildēt