102. Ko Dievs aizliedz ar septīto bausli?


Anglikāņu baznīca iebilst pret videospēli

Kā ziņo laikraksts “Svētdienas Rīts”, Anglijā pašlaik nopērkama videospēle, kuras darbība notiek Mančesteras katedrālē, un tajā darbojas gan cilvēki, gan fantāzijas tēli.

Spēle radījusi strīdu starp Mančesteras katedrāli un elektronikas koncernu Sony.

Bīskaps Nigel McCulloch apgalvo, ka uzņēmums spēlei “Resistance: Fall of Man” bez atļaujas izmantojis katedrāles telpas kā spēles norises vietu. Tāpēc bīskaps vēlas, lai spēle tiktu izņemta no tirdzniecības un lai uzņēmums atvainotos baznīcai. Ja tā nenotiks, viņš vērsīsies tiesā.

Katedrāle pret šo spēli reaģē tik saasināti tādēļ, ka pilsētā bieži vien notiek apšaudes. “Tas, ka tik slavens koncerns lieliskā kvalitātē spēlē attēlo katedrāles iekštelpas un liek tur notikt apšaudei, ir neticami un bezatbildīgi”, sacījis bīskaps.

Pašlaik ir pārdoti jau vairāk nekā miljons spēles eksemplāru.

Koncerna pārstāvis apgalvo, ka spēlei nav tikušas izmantotas fotogrāfijas, un ka ir gūtas visas nepieciešamās atļaujas. Bet viņš apsolījies uzsākt sarunas ar baznīcas pārstāvjiem.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

4 atsauces par “Anglikāņu baznīca iebilst pret videospēli”

 1. machss:


  pareizi darīs tass bīskaps, ja iesūdzēs viņus…

 2. wrc:


  Spēles jau vispār, kurās ir šaušana vienam uz otru, negatīvi ietekmē bezatbildīgos bērnus un tīņus, labi, ka te tiek pacelta problēma. Domāju, ka pamatoti iebildumi no kat.puses, jo neizmantojot jelkādas fotogrāfijas, precīzi atdarināt nebūtu iespējams.

 3. AToms:


  Domāju kā skatoties uz piratisko melno tirgu nav nozīmes pieprasīt tas aizliegšanu… tikko pamēģināju meklēt DC++ jau ir atrodāma… Labāk būtu pieprasīt kartīgu kompensāciju ko varētu izmantot baznīcas un misijas darbam.

 4. krist2ps:


  Nu jaa- hackeronkulji jau ar nesnauzh:-P Bet pareiza riiciiba no taa biiskapa puses. Ne jau pirmaa reize, kad taa paarkaapj noteikumus un autortiesiibas:-P Galu galaa- vienmeer atradiisies kaads iemesls, lai tik nenonicinaatu sava uznjeemuma godu..Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.