264. Kur un kad mēs varam lūgt?


Kristāla katedrāle

Kristāla katedrāle (The Crystal Cathedral) ir vislielākā stikla celtne. Katedrāle uzcelta no vairāk nekā 12000 spoguļstikla loksnēm, ko satur sudrabkrāsas metāla konstrukcija. Pretī debesīm tiecās savdabīgs zvanu tornis, bet pakājē katedrāli ieskauj ezers, zaļš mauriņš un tematiskas skulptūras. Katedrālē atrodas pasaulē lielākās ērģeles ar 16000 stabulēm.

Kristāla katedrāle iesvētīta 1980.gadā pateicoties Robertam Šulleram (Robert Schuller), kurš pazīstams kā ASV pirmās “drive-in” baznīcas mācītājs. Proti, tā veidota līdzīgā stilā, kā kinoteātris, kurā filmas var vērot no stāvvietas neizkāpjot no auto.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Kristāla katedrāle”

  1. jeweller:


    Šitā “drive in” būšana varētu šķist pievilcīga.Neizkāpjot no mašīnas,nevajadzētu personiski satikt”brāļus un masas” pašu godāto”mācītāju” un beigu beigās,pārsvarā neveiksmīgas organizācijas ko sauc par “draudzi”.(neatiecinu to uz BAZNĪCU)
    Mjā,bet kautkā neērti būs jasajūtas ar šķaudošu dīzeļdzinēju iebraucot baznīcā!!!?

  2. Ervīns:


    Nevajag uztraukties.Cik zinu, neviens ar mašīnām Kristāla katedrālē iekšā nebrauc. Tur ir tik daudz sēdvietu, ka automobiļiem nemaz nebūtu vietas. Es vispār pirmoreiz dzirdēju, ka Kristāla katedrāli ir “drive in”. Ja tā, tad autobraucējiem droši vien ir speciāls laukums, bet dievkalpojuma norisi viņi var vērot uz milzīga ekrāna. Tomēr lielākā daļa noteikti tā nedara, jo Kristāla katedrāle vienmēr ir pārpildīta.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.