38. Kā mums pienākas lietot Dieva vārdu?


Zobgaļi, kas tracina pārgudri svētulīgus visziņus

Jau kopš 2007. gada 1. marta interneta vidē ar mājas lapas www.ebaznica.lv starpniecību aktīvi darbojas trīs zobgaļi, kas ir paveikuši nenovērtējamu ieguldījumu mūsu tautas garīgās izaugsmes veicināšanā.

Zobgaļi, kas tracina pārgudri svētulīgus visziņus

To ikdienas pašaizliedzīgais un nesavtīgais darbs, neuzkrītoši, bet pamatīgi, ir atstājis savu ietekmi uz ārkārtīgi daudziem mūsu tautiešiem, mainot to domāšanu, pasaules uzskatus un izpratni par kristietību un tās izpausmēm sarežģītajā un aizvien mainīgajā pasaulē.

Kā nemitīga pilēšana vienpadsmit gadu garumā – raksts pēc raksta, ziņa pēc ziņas, apceres, mācība, poēzija… Kā aizplūstoša straume – pamīšus sprediķi ar pikantām intervijām, pārmaiņus pa jokam, video un mūzikas ieraksti… Kā dzīvs ūdens, kas spēj veldzi dot izslāpušam, un caur-izgrauzt pat viscietākās klintis – tāda ir e-BAZNĪCA.

Pat ja šodien, jebšu rīt, šī e-straume apsīktos…- zobgaļi par to nebēdā. Trīs zobgaļi jau vienpadsmit gadus ir priecīgi, ka varējuši darboties Tā Kunga uzdevumā – iet un sludināt uz nebēdu. Vai dzīvojam vai mirstam, aizvien priecājamies par šo e-ūdens e-gultni e-pasaulē, jo zinām, ka nekas vellu tā netracina kā prieka smiekli, tā pat kā zobgalīgi jautājumi, kas pārgudri svētulīgus visziņus uzvelk.

Pētnieki esot pētījuši un eksperti ekspertīzes veikuši, taču rezultāti esot dažādi, un vienoties pasaules gudrie vēl īsti neesot spējuši: – vieniem e-BAZNĪCA šķitusi kā dzeltenīgas nokrāsas e-vēja pūsta e-lapa, bet otriem neesot īsti paticis gremdēties tās drēgnajos visdziļākās nopietnības e-dziļumos. Visticamāk, ka tiem vēl būs vajadzīgs papildus laiks kopēja gala slēdziena izvirzīšanai.

Bet mēs, ja Dievs dos, paliksim uz tā pat e-viļņa, kā līdz šim.

Birkas: , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.