262. Kādas lūgšanas Dievs nav solījis klausīt?


Latvijas kristīgā tālrāde

Bez liekas pompozitātes kristiešu vadītais uzņēmums SIA “Vārds & Co” ir uzsācis jaunu projektu, kuram dots skanīgs nosaukums “LKR Televīzija”. Tas gan īsti nepilda nosaukumā atspoguļoto funkciju, jo drīzāk raksturojams kā video krātuve interneta vidē.

Latvijas kristīgā tālrāde


Nu jau otro mēnesi darbojas globālā tīmekļa vietne lkrtv.lv, kurā vienkopus atrodami piecu dažādu Latvijas Kristīgā radio raidījumu video versijas.

Patlaban augšupielādēti nepilni 300 video faili un redzami pārraižu “Atklāti par patiesību”, “Aktuāla diskusija”, “Ja Mani ļaudis”, “Kas ir cilvēks?” un “Laika zīmes” gan jaunākie, gan arhīva materiāli.

Visus LKR Televīzijas vietnē pieejamos videoklipus ir iespējams koplietot, ievietojot savās weblapās, daloties ar tiem populārākajos sociālajos tīklos un nosūtot e-pastu. Katru raidījumu apmeklētāji var novērtēt, uzspiežot patīk vai nepatīk pogu, kā arī redzēt cik reizes tas skatīts.

Kā jau starpkonfesionālajam rosolam raksturīgs, lkrtv.lv atspoguļo brīžiem diametrāli pretējus viedokļus par kristīgās mācības jautājumiem. Taču par spīti, vietnē ir atrodami arī patīkami izņēmumi – raidījumi, kuros savu dalību ņēmis luterāņu mācītājs Aleksandrs Bite.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

5 atsauces par “Latvijas kristīgā tālrāde”

 1. Janis Karklins:


  Paldies Dievam par šo iespēju!

 2. Roberto:


  113. radiijums Ja Mani ļaudis – Laiks, kad valdīs Kristus par Jesajas 11:6-9

  Samērā komiska LKR prezidenta Tālivalža Tālberga [tūkstošgades valsibas piekritēja] oponēšanu LELB mācītājam Aleksandram Bitem un advetistu mācītājam Ivo Rodertam.

 3. Janis Karklins:


  Pilnīgi piekrītu, Robert, šīraidījuma kontekstā, bet ir arī citi raidījumi..

 4. Roberto:


  Es gribētu vēl piebilst, ka T.Talberga veidotie raidījumu ar dažādu viedokļu paušanu ir labaki par salkani uzspīlētu “vienprātibu” citu kristietīgo mediju programmām…

 5. Janis Karklins:


  Paldies Dievam par katru iespēju, kad drīkstam apliecināt evaņģēlija ticību.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.