Ieskaties

21 komentāri par “Turpmāk e-BAZNICU vadīs KLB

 1. Atliek novēlēt veixmi… ja vien tiek pasludināts Dieva Vārds nesagrozīts un skaidrs!

 2. ieva, gudri teikts.
  Man rodas jautājums, kāds sakars ir KLB ar KLB, biedrībai ar baznīcu, un vai KLB (biedrība) varēs ietvert arī LELB cilvēkus, proti, kas LELBā aktīvi darbojas. Vai KLBiedrības ebaznīcas pārņemšana ir ebaznīcas vadības iniciatīva, vai KLB iniciatīva un ebaznīcas padošanās?:)

 3. Labvakar draugi,

  par nacismu un tīrību varbūt ir gudri teikts, bet kādēļ un par ko tas ir – man nav skaidrs [pateicoties ievas atturīgajai rakstīšanai.]

  par KLBa un KLBie

  wrc, tā kā Konfesionāli luteriskā baznīca Latvijā nepastāv kā juridiska organizācija, tad biedrībai, kas ir reģistrēta Uzņēmumu reģistrā, ar to ir grūti būt sakarā. [Protams, es ļoti ceru, ka tuvākajā nākotnē baznīca tiks reģistrēta, kaut arī tam Dieva priekšā nav nekādas nozīmes.]

  Biedrība [atšķirībā no baznīcas] ir klubs, kurā, saskaņā ar LR likumdošanu, var iestāties un izstāties gan fiziskas, gan juridiskas personas.

  Bet KLBiedrības mērķis nav pulcināt biedrībā biedrus vai veidot virtuālu draudzi, bet gan vadīt [menedžēt] dažādus projektus saskaņā ar tās mērķiem [tai skaitā e-baznicu] uzņemoties juridisku atbildību un atskaitoties par darbību Valsts ieņēmumu dienestam un citām institūcijām. [Jāpiebilst, ka sākotnējo plānu, e-projektu veidot kāds citas, dažiem luterāņiem piedrošas, organizācijas paspārnē, diemžēl neizdevās īstenot.]

  Īsi sakot, saskaņā ar Biedrību un nodibinājumu likumu, biedrība ir brīvprātīga personu apvienība, kas nodibināta, lai sasniegtu statūtos noteikto mērķi, kam nav pelņas gūšanas rakstura.

  e-BAZNICA paliek e-BAZNICA neatkarīgi no menedžētājiem, tādēļ satraukumam nav pamata. Darbs kļūst vienīgi konstruktīvāks.

  Vēlot visu labu,
  Ar cieņu,
  gviclo

 4. paldies, gviclo, par labu skaidrojumu. Un vēlos uzslavēt gan to domu, ka Dieva priekšā reģistrēšanās nav nepieciešama, lai kāda draudze būtu atzīta kā draudze (bet valstij to vajag), un ka tomēr uz to tiek iets (jo tomēr Dievs uz to arī aicina, lai gan priekš draudzes pašas tas nav nepieciešams). Īsumā, nu ir skaidrāk!

 5. Novēlu veiksmi cīņā par “Latvijas kristietības reliģisko tīrību” no sārņiem…

 6. Vēl tik atliek man, bīskapam, nodibināt KLB – konfesionāli luterisko brālību. Trīs lietas- labas lietas. :-)

 7. Gvido, te manu uzbraucienu stārķiem,t.i., aistiem :)

  1. oktobrī Tu rakstīji: “wrc, tā kā Konfesionāli luteriskā baznīca Latvijā nepastāv kā juridiska organizācija, tad biedrībai, kas ir reģistrēta Uzņēmumu reģistrā, ar to ir grūti būt sakarā. [Protams, es ļoti ceru, ka tuvākajā nākotnē baznīca tiks reģistrēta, kaut arī tam Dieva priekšā nav nekādas nozīmes.]

  Biedrība [atšķirībā no baznīcas] ir klubs, kurā, saskaņā ar LR likumdošanu, var iestāties un izstāties gan fiziskas, gan juridiskas personas.

  Bet KLBiedrības mērķis nav pulcināt biedrībā biedrus vai veidot virtuālu draudzi, bet gan vadīt [menedžēt] dažādus projektus saskaņā ar tās mērķiem [tai skaitā e-baznicu] uzņemoties juridisku atbildību un atskaitoties par darbību Valsts ieņēmumu dienestam un citām institūcijām. [Jāpiebilst, ka sākotnējo plānu, e-projektu veidot kāds citas, dažiem luterāņiem piedrošas, organizācijas paspārnē, diemžēl neizdevās īstenot.]”

 8. Viena no interneta vietnēm kuru apmeklēju katru dienu. Dažreiz kādu komentāru ierakstu. Pagājušā gada sākumā visi lasītāji sasparojās un atbalstot šo projektu novāca uzbāzīgās reklāmas. Paldies par darbu e-baznīcai un ziedotājiem!

  Vienīgi tagad sarūgtina, ka ir izveidotas slēgtas grupas kurām piekļuve ir liegta. Kas tur slēpjams? Savējo tusiņš (spriežot no tvitera izvilkumiem, jā, tie ir redzami)?

  Krietno Luterāņu Brālība. Izklausās komiski.

 9. Paldies, Cody, par uzticību.

  Atiiecība ux Krietno Luterāņu Brālību, kā tika solīts drīzumā (proti šī gada aprīļa ietvaros) tiks sniekgs plašāks izklāsts par to…

  ironizejotm,, varu teikt, ka brāliba ir kā masonu loza, tajā iekļūst izredzetie

  centīsimies izdarīt, lai no slēgtajām diskusijam nepienāktu plūsma

 10. Kāpēc ir vajadzīgas slēgtās diskusijas? Vai jāslēpj piederība konfesijai vai draudzei, vai vārds un uzvārds?

  Mīļie brāļi, ko jūs darāt, kāda masonu loža, kādi izredzētie?

 11. Cody, par masonu ložu (izredzētību) es tikai ironizēju… slēgtās grupās apspriež šaurām lokam paredzētas lietas, man ļoti žēl, ka tehniskas kļūmes dēļ tās sāka iet uz twitteri, un kādu aizvainoja (apgrēcināja)

 12. Kietnu (ja kāds būtu pārlasījies)… Krietnu Luterāņu Brālība
  …redzam ka pirmais vārds nenozīmē krietnumu pašu par sevi, tātad runa nav par kādu klubiņu, kurā visi ir krietni (vai vismaz par tādiem sevi uzskata). Taču šā vārda lietošana liek mums noprast ka brālība uzskata, ka ne visi ir krietni Luterāņi. Tam mēs droši varam piekrist, jo zinām ka arī baznīcā, starp tiem kas sevi sauc par kristiešiem, ne visi tādi ir, bet vien izliekas par brāļiem Kristū. Vārds Brālība tamdēļ šeit nav tulkojams citādi, kā vien nozīmē KRISTIEŠI, jo uzskatām, ka luterisms nav kāds īpatns kristietības novirziens, bet pati kristietība jeb Kristīgā Baznīca tās būtībā….

  Tas tā, aizskrienot notikumiem pa priekšu. Bet tu, cody, Lasi, domā (un tad), raksti :)

 13. talyc, es arī piekrītu, kā saka Raksti, ka kristiešu starpā celsies viltus brāļi, bet skaidrības pēc būtu labi paskaidrot, kuri tad ir šie viltus brāļi? Manuprāt Bībele arī atklāj, ka ir daudz brāļi kuri iet maldus ceļus, bet tomēr ir brāļi Kristū.
  Slēgtās grupas kristīgajā forumā ir smieklīgi un nožēlojami, ja tādas ir nepieciešamas, tad tās var būt slēgtas un nepārredzamas, bet ja savādāk tas tomēr ir nožēlojami vai varbūt augstprātīgi?

Atbildēt