183. Ko Jēzus dara, būdams mūsu augstais priesteris?


Pārsteidzoši dati par aizvadīto gadu

Caurskatot Google Analytics apkopoto statistiku par aizvadīto gadu, izkristalizējušies pārsteidzoši dati par interneta vietni www.ebaznica.lv.

Pārsteidzoši dati par aizvadīto gadu

Izrādās, ka apmeklētāju skaits pērn, salīdzinot ar 2015. gadu, pieaudzis par 13,8% un sasniedza līdz šim nebijušus apmērus, proti e-projektā e-BAZNICA 2016. gadā iegriezušies 228960 cilvēki, tas ir vidēji 626 diennaktī. Arī lapu skatījumi bijuši visaugstākajā līmenī kopš mājas lapas izveidošanas, aizvadītajā gadā sasniedzot 450443.

2016. gada 366 dienās mājas lapā www.ebaznica.lv tika pievienotas 522 jaunas e-publikācijas, kas kopš teoloģiski-izklaidējošās interneta vietnes darbības uzsākšanas kopumā sasniedza 7880.

Aizvadītajā gada vislielāko interesi izraisīja ziņa par ASV Nacionālās aeronautikas un kosmosa pārvaldes atklājumu, ka Bībeles stāsti ir patiesi.

Vēl joprojām, izmantojot interneta meklētāja “Google”, daudzi interesenti atraduši vārdu “fabulas” tieši Mārtiņa Lutera e-refleksiju Dažas Ēzopa fabulas.

Kupls pulks ziņķārīgo vēlējās apskatīt videoklipu, kurā iemūžināta šokējoša rekcija cilvēku, kas vēlējās baznīcā nolikt svecīti pie Jaunavas Marijas statujas kājām.

Kā arī ziņa par kāda populārā Rīgas Centra draudzes mācītāja padzīšanu piesaistīja pietiekami lielu uzmanību.

Bez tam liels skaists apmeklētāju, lasot kādu citu ziņu, gribēja noskaidrot, kurš baptistu mācītājs esot izdarījis pašnāvību.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.