227. Kādas ir Kristus Draudzes pazīmes?


NASA apstiprinājusi Bībeles vēsti

ASV Nacionālās aeronautikas un kosmosa pārvaldes (NASA) nesenais atklājums licis secināt, ka Bībeles stāsti ir patiesi.

NASA apstiprinājusi Bībeles vēsti

NASA apstiprinājusi Bībeles vēsti analizējot vairāku Saules sistēmas kosmisko objektu novietojumu, lai novērstu mākslīgo zemes pavadoņu sadursmi ar planētām.

Aptverot plašāku laika periodu, datora aprēķini liecināja par kļūdu vai nu datos vai rezultātos. Tika secināts, ka kosmosā iztrūkst viena diena.

Speciālisti ilgi nevarēja izskaidrot šo “kļūdu” līdz kāds kristietis atcerējās svētdienas skolā mācīto. Viņš atvēra Bībeli un nolasīja Dieva vārdu no Jozuas grāmatas 10.nodaļā (8. – 13. pants).

Zinātnieki secināja, ka tā ir trūkstošā diena, bet datora aprēķinu analīze apstiprināja, ka tajā laikā trūkst 23 stundas un 20 minūtes, kas nav viena diennakts.

Tad viņi atkal ķērās pie Bībeles lasīšanas, un secināja, ka vārdi “visu dienu” precīzāk tulkojami kā “apmēram visu dienu.” Tātad Bībelei ir taisnība, bet 40 minūtes joprojām trūka, un tas radīja problēmas visos datora aprēķinos 1000 gadus uz priekšu.

Rezultātā trūkstošās 40 minūtes viņi atrada citā Bībeles stāstā, kas atrodams 2. Ķēniņu grāmatas 20. nodaļā (8. – 11. pants).

Šeit minētas 10 iedaļas ir 10 grādi, kas ir vienādi ar 40 minūtēm.

Līdz ar to tika atrasta kosmosā trūkstošā diennakts, un nejauši iegūst apstiprinājums kārtējai Bībeles vēstij.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.