147. Kāds ir Dievs?


Gideonu Bībeles tagad arī smago mašīnu šoferiem

Pagājušā gadā Gideonu biedrība visā pasaulē bez maksas esot izplatījusi 88,5 miljonus Bībeļu. Lielākā daļa no tām – 700 000 esot izdalītas Vācijā.

Gideonu Bībeles tagad arī smago mašīnu šoferiem


Līdz šim tā sauktās Gideonu Bībeles galvenokārt tikušas dalītas viesnīcās, ārstu praksēs un skolās. Tagad Bībeles svešvalodās tiekot dalītas arī smago mašīnu šoferiem.

Tā kā aizvien mazāk cilvēku apmeklējot baznīcu, Gideonu darbs kļūšot arvien svarīgāks. It īpaši viesnīcu numuriņos izvietotās Bībeles – Tās cilvēkiem sniedzot iespēju klusumā netraucēti lasīt Dieva vārdu.

Reakcija uz personīgi dāvinātām Bībelēm esot dažāda. Vieni atrunājoties, ka viņus neinteresē Svētie Raksti, citi turpretim bijuši pateicīgi no sirds. Esot gana liecību saņemts, ka tieši pateicoties Gideona izdevumiem, daudziem cilvēkiem izdevies iepazīt Dievu un tie kļuvuši par kristiešiem.

Arvien grūtāk nākoties iekļūt skolās. Parasti šādi aizliegumi esot pamatoti ar to, ka konkrētā skola ieturot neitrālu pozīciju pret reliģiozās pasaules uzskatiem un tādēļ tur nav atļauts izplatīt Svētos Rakstus.

Gideona biedrība būšot pateicīga par katru ziedojumu. Jo vairāk – jo labāk – jo vairāk Bībeļu varēšot izdot un izplatīt, piemēram Indijā, kur ir ārkārtīgi liels iedzīvotāju skaits.

Gideona biedrība, kas nes Vecās Derības soģa vārdu, tikusi dibināta Amerikas Savienotajās valstīs 1899. gadā un pašlaik tajā esot aptuveni 300 000 biedru dažādās pasaul’s malās.

Birkas: , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.