231. Kādām ir jābūt vietējām draudzēm un to asociācijām?


Trīs dāvanas

Pie Tēva un Dēla iemājošanas (Jņ.14:23) un Svētā Gara sūtīšanas pievienojas dāvanas (Jņ.14:27-31), kuras Jēzus dāvā saviem mācekļiem, kad atstāj viņus.

Trīs dāvanas


Vispirms miers, lai mācekļi zinātu, kas šeit ir domāts, Jēzus skaidrojošā atkārtojumā pasaka, ka Viņa miers ir tas, ko Viņš dāvā savējiem. Citādāk te pavisam viegli varētu ienākt vilšanās un rasties nepareiza cerība! Tas ir Tā miers, kam uz zemes nebija, kur nolikt savu galvu, un kam bija jādodas pie krusta. Tas ir miers ar Dievu un cilvēkiem arī tur, kur mūs draud iznīcināt Dieva un cilvēku dusmas. Tikai šim Kristus mieram ir saturs.

Otrā dāvana ir prieks. Jēzus dodas pie Tēva, kurš ir lielāks kā Viņš, jo ir godīgā un apskaidrībā, un dāvā prieku tiem, kas viņu mīl.

Jēzus apsolījums dāvā savējiem ticības spēku. Tā ir trešā dāvana. Nenotiek nekas ko Kungs iepriekš nebūtu teicis. Viss notiek pēc Viņa vārda.

Pāri visam draudze zina caur Jēzus vārdu, ka viņas Kungs iet pie sava Tēva un nāks atkal. Tā tic Viņa vārdam un gaida uz Viņa apsolījumu. Ticībā tā ir droša par to, ka Svētais gars tiek sūtīts.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.