213. Kā Bībele attēlo šo Svētā Gara darbu?


Tēvs un miera lielskungs

Mūžīgais Dievs – kā gan šis var būt bērna vārds? Tikai tā, ka šajā bērnā atklājas mūžīgā tēvišķā Dieva mīlestība un šis bērns nevēlas neko citu kā virs zemes nest Tēva mīlestību.

miera lielskungs Jēzus silītē

Tā Dēls ir viens ar Tēvu un kurš redz Dēlu, tas redz Tēvu. Šis bērns negrib būt kas pats par sevi, brīnumbērns cilvēciskā nozīmē, bet gan paklausīgs sava debesu Tēva bērns. Dzimis laikā viņš nes uz zemes mūžību, kā Dieva Dēls viņš mums visiem nes Debesu Tēva mīlestību. Ej, meklē un atrod pie silītes debesu Tēvu, kas šeit ir kļuvis arī par tavu mīļo Tēvu.

Miera lielskungs, kur Dievs mīlestībā nāk pie cilvēkiem, vienojas ar viņiem, tur ir noslēgts miers starp Dievu un cilvēkiem un starp cilvēku un cilvēku. Ja Tu baidies no Dieva dusmām, tad ej pie bērna silītē un ļauj, lai tev šeit tiek dāvināts Dieva miers, ja esi kritis strīdā un ienaidā ar savu brāli, nāc un redzi, ka Dievs aiz milzu mīlestības pret mums ir kļuvis mūsu brālis un grib mūs izlīdzināt vienu ar otru. Pasaulē valda vara, bet šis bērns ir miera lielskungs. Kur viņš ir, tur valda miers.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.