114. Kādu lietu iekārošanu Dievs aizliedz ar devīto un desmito bausli?


Tas Kungs bija neapmierināts ar saķīmiķoto

Un septītajā dienā Dievs ņēma divus oglekļa atomus, sešus ūdeņraža atomus un vienu skābekļa atomu un salika to visu kopā normālos apstākļos. Protams, ka ūdeņradis tika oksidēts, un Dievs ieguva divus oglekļa atomus, divas skābekļa molekulas un vienu ūdens molekulu.

Tas Kungs bija neapmierināts ar saķīmiķoto

Bet konstatēja, ka nekā jauna nebija ieguvis. Un Dievs Tas Kungs bija neapmierināts, jo pirmo reizi radītais nesagādāja Tam prieku. Tad Viņš sasauca dažus kārtības sargus – eņģeļus, un lika viņiem turēt šos atomus kopā tā, ka radās etāna molekula bez viena ūdeņraža atoma un hidroksila molekula, un tad atlaida viņus sacīdams: “Tālāk jau es pats”. Un salika Viņš tos kopā un sanāca CH_3-CH_2-OH.

Un redzēja Dievs, ka tas ir labi, un viņš ņēma no dārza augļiem skābētu gurķi, un no meža zvēriem – desiņu, un dzēra, un ēda, un dzēra, un ēda. Un tapa pirmais kodiens, un nāca nakts un ausa rīts un pirmās paģiras.

Un nāca sātans, kārdinātājs, ar pudeli alus.

Un notika tā, ka pat Dievs Tas Kungs nespēja atteikties, tāpēc Viņš vēlāk kļuva pret grēciniekiem žēlīgs un sūtīja lejā savu Dēlu, bet tas jau ir cits stāsts.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.