270. Ko Svētajā Lūgšanā mēs lūdzam visupirms?


Virtuālā baznīca – jaunā versija ir klāt!!!

Vai apnicis agri celties svētdienas rītos? Vai apnicis domāt, ko vilkt mugurā baznīcas apmeklējumam? Tas viss ir pagātnē, tagad pieejama Virtuālā baznīca.

Virtuālā baznīca - jaunā versija ir klāt!!

Ar virtuālās realitātes brillēm, varat izvēlēties gan kuras konfesijas dievkalpojumu vēlaties “apmeklēt”, gan par kādu tēmu vēlaties klausīties sprediķi, gan kādas dziesmas dziedāt un galu galā, kas ir pats svarīgākais, kā jūs izskatīsieties – varat izvēlēties no plašā virtuālā drēbju skapja visu, ko sirds iekāro; kaut katru svētdienu ko jaunu!

Vai nepatīk kā mācītājs saģērbies? Nav problēmu! Izvēlieties arī viņam tādu izskatu, kā jums tīk!

Viss tagad ir jūsu pašu ziņā! Nekādu nepatīkamu pārsteigumu! Pilnīgi viss ir pakārtots jūsu labsajūtai! Pat, ja sprediķa laikā piemigsiet, nekādu problēmu, guliet, cik ilgi vēlaties!

Populārs kristīgais komiķis Džons Kriss izveidojis šo parodiju videoklipu, kas trīs dienu laikā viņa Facebook.com profilā skatīts vairāk nekā 4 miljonu reizes.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Virtuālā baznīca – jaunā versija ir klāt!!!”

  1. jean:


    Altāra Sakraments gan izpaliks. Taču gan jau atradīsies teologi, kas “pielabos” kristīgo mācību, lai tā sekotu tehonoloģijām un Zeit geistam, un tad arī būs konfesijas (vai drīzāk sektas), kas piedāvās virtuāli saņemt arī Svēto Vakarēdienu!

    Dievs pasargi mūs no tā!! Āmen.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.