Ieskaties

12 komentāri par “Seksa trūkums baznīcā

 1. Bet īstenībā vēst ir par šķīstību, pacietību, uzticību un pāŗi visam par Dieva mīlestību, kam uzticēt attiecības. Žēl, ka sātanam izdodas visas labās lietas pagriezt pretēji. Patiesībā cilvēki, kas kalpos šīs dienas Latvijā, ir saņēmuši brīnišķīgu aicinājumu http://www.moralrevolution.com

 2. Sandra, sakāmvārds vēsta: “ne vis ir zelts kas spīd!” Tāpat arī Pāvils mūs brīdina, ka “pats sātans izliekas par gaismas eņģeli”. Tas, ka šie cilvēki ir saņēmuši brīnišķīgu aicinājumu, vēl nenozīmē, ka tie pasludina Dieva prātu pilnībā http://www.ebaznica.lv/?p=207

 3. Jaa, es ar’ par tiem Jenkjiem domaaju, varbuut ,ka kaut ko arii Latvijai lidzees….hahahhah:)

 4. autors taču sacīja, ka cer uz jēgpilnu informāciju, kas dos motivāciju šķīstībai un aicinās doties laulības kārtā. Vai tad raksts būtu pret konkrētajiem amerikāņiem, nevis pret seniem maldiem?

  Ar cieņu,
  gviclo

 5. Jēzus teica, ka lai vērtējam koku pēc tā augļiem. Labs koks nevar dot sliktus augļus un ērkšķus..Viņš teica arī, ka tas kas nav pret mums, tas ir par mums..un vēl Viņš mācīja, ka lai netiesājam…un ka pasaule mūs pazīs pēc mīlestības mūsu starpā. Vakar biju uz šo konferenci, kopā ar ļoti ļoti daudz jauniešiem, kas tur bija, dziedāju slavu un mīlestību Jēzum, liekot Viņu pirmajā vietā sirdī (ko arī mudināja sludinātāji), Jēzus bija tas kas tur “spīdēja”. Šie jaunieši, kas tur bija atnākuši bija gaismas aizskarti un es tur nejutu neko ļaunu un kaitīgu:) (Aizej un redzi pats!) Lai tev un tavem draugiem svētīga diena!

 6. Sandra, Dieva vārds netiek pareizi sludināts, ja mācītājs ļauj cilvēkiem ticēt, ka viņi ir atgriezti, tiklīdz viņi ir atbrīvojušies no zināmiem trūkumiem un veltījuši sevi kādiem godbijīgiem darbiem un tikumiskiem vingrinājumiem. http://www.ebaznica.lv/?p=3376

 7. Roberto, bet par to jau nav tur runa!:) Jā, tur atgādināja par to, ka vienīgā brīvība un pareizs pašnovērtējums var būt tikai tad, ja pazīsti Jēzu. Jā tur bija aicinājums (līdztekus aicinājumam jau esošiem kristiešiem sirdī pirmo vietu atdot sekošanai Jēzum) arī tiem, kas nepazīst Kristu, atsaukties aicinājumam par viņiem aizlūgt, bet netika teikts, ar to pietiks, lai viņi tiktu glābti. PAr mums katru savureizi ir lūgts pirms mēs esam saņēmuši glābšanu (citam tā bijusi vecmāmiņa, citam kaimiņi, citam draugi, citam svešs Dieva atsūtīts cilvēks), bet tālākais ceļš jau ir Gara darbs pie cilvēka sirds un paša izvēle atzīt grēkus un tapt jaunam. (“Nāc un redzi pats! – tā teica viens no mācekļiem otram, kad aicināja ieaudzīt Jēzu!)

 8. Sandra, Dievs ar mums, cilvēkiem, negrib citādi darboties kā vienīgi caur Savu ārējo vārdu un sakramentu. Bet viss, kas bez šī vārda un sakramenta tiek daudzināts par Garu, ir velns.

 9. Kā Tu zini, kā Dievs darbojas? Vai Tu Viņam esi devis direktivas?
  Man ir laba vēsts Dievs ir dzivs un komunicē ar cilvēkiem.

 10. Cien. Sandra! Gribu parunāt ar Tevi līdzībās. Tas dod iespēju labi satvert nesaprotamas lietas caur saprotamām, ar ilgstošu pieredzi stiprinātām lietām.
  Cilvēka ticības ceļu varētu salīdzināt ar parastu vidusskolu. Pirmklasnieks, kurš pus gadu nomācījies un sapelnījis daudzas uzslavas (atzīmes tagad laikam neliek??), šis pirmklasnieks ir ļoti liels savā pārliecībā un ir gatavs uzskatīt , ka zina visu un var jau arī pamācīt citus (Vai atceries sevi?).
  Nu tā. Bet ar katru nākošo gadu, iegūstot jaunas zināšanas, šī pārliecība iet mazumā, līdz, 12. klasē ir skaidrs, ka patiesībā nezini neko, jāmācās vēl un vēl.
  Tāpat, Sandra, notiek ar kristiešiem. Es nesākšu izsvērt, cik tas ir slikti, cik labi. Laikam jau gan satvert īstu atziņu ir iespējams tikai no savas pieredzes.
  Ir interesanti piedalīties emocionālās sapulcēs un priecāties par sajūtām, kas no tām rodas. Bet ir labi to visu daudzreiz pārdomāt un nosaukt lietas īstajos vārdos.
  Gadījumā, ja Tu atzīsti, ka Svētie Raksti ir visuzticamākais avots, pievērs uzmanību daudzajām vietām “Jaunajā Derībā”, kuras aicina pārbaudīt, neskriet pakaļ visiem gariem,no mazām dienām zināt Rakstus utt.
  Vai gan Jēzus apustuļi velti biedēja mūs, vēlākās kristiešu paaudzes?
  Paaudzes, kas sakās pazīstam Jēzu…
  Mans novēlējums Tev, mīļā Sandra – neuzskatīt par lieku laika tēriņu atkal un atkal atkārtot zināmas(?) lietas, nu, piemēram, ko nozīmē pazīt Jēzu.
  Jo redzi, tā mūsu 12. klase vēl ir ļoti tālu. Bet mēs tur nonāksim, ko vēlu arī Tev. Kad satiksimies tur, tad arī visu parunāsim sīkāk.
  Lai Dievs Tevi svētī un pasargā!

 11. Aivar, redzu Tu esi ļoti erudīts.

  Tas, ka Dievs ir dzīvs un darbīgs, man nav nekāds jaunums, taču esi tik laipns un paskaidro, kādos veidos Dievs ar cilvēkiem komunicē?

 12. Roberto, es ceru, ka Tu patiesi meklē Patiesibu, un nevis domā, ka visu jau zini, un centies izaicināt uz diskusiju. Vēlot iepazit Viņu, Aivars

Atbildēt