71. Kādu grēku Dievs aizliedz ar piekto bausli?


Kamasutras apustulis

Kuram gan būtu tiesības risināt ģimenes pāru konfliktus un adekvāti atbildēt uz jautājumiem par seksu, ja ne pilnīgi neieinteresētai un objektīvi spriest spējīgai pusei? Pēdējo gadu laikā Polijā cilvēki ar savām seksuālajām problēmām vairs neiet pie ģimenes psihoterapeitiem un seksopatalogiem, jo intīmas dabas jautājumus iespējams risināt ar Romas katoļu baznīcas pārstāvju palīdzību.

Kamasutras apustulis


Galvenais 43 gadus vecā Romas katoļu mūka Ksavjēra Knotca, kurš pats dzīvo celibātā, padoms ir vienkāršs: “Vēlies labu seksu? Lūdzies!” Garīdznieks dod padomus laulātiem pāriem, kā sasniegt harmoniju un baudu intīmās attiecībās. Pēc viņa vārdiem, mīlas ekstāze tuvina cilvēku Dievam. “Protams, es iesaku laulātajam pārim lūgties par seksuālās dzīves laimi. Daudzi mani apmeklētāji iesākumā ir šokēti, bet tanī pašā laikā arī patīkami pārsteigti.”

Pie svētā tēva pēc padoma vērsušies jau vairāk kā trīs tūkstoši katoļticīgie ģimenes pāri, un garīdznieka kalendārs ar vizītēm aizpildīts jau gadu uz priekšu. Polijas masu mediji viņu jau nodēvējuši par “Kamasutras apustuli”, lai gan svēto tēvu seksa tehniskie aspekti interesē maz, bet lielāku uzsvaru viņš liek uz attiecību psiholoģisko momentu – mīlestību kā dievišķu dāvanu. “Tie, kas tic Dievam, zina, ka viņš piedalās visās cilvēka dzīves izpausmēs, arī mīlestībā, laulībā un seksā.”

Birkas: , , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.