3. Kā mums ir jāmācās Dieva Vārds?


Perversā katoļu kardināla nedienas

Amatu pametis Skotijas augstākais Romas katoļu garīdznieks kardināls Kīts O’Braiens, kuru apsūdz par seksuālu uzmākšanos saviem amata brāļiem.


Vairāki priesteri apgalvo, ka pirms trīsdesmit gadiem, kad viņi bijuši katoļu semināra audzēkņi, O’Braiens izrādījis pretdabiskas dzimumdziņas tieksmes.

Kāds priesteris pastāstīja, ka pēc kopīgas iedzeršanas kardināls viņam esot seksuāli uzmācies. Savukārt cits katoļu garīdznieks ar pārliecību pauda, ka O’Braiens vakara lūgšanas izmantojis nepiedienīgu kontaktu aizsegam.

Lai gan sākotnēji Skotijas katoļu garīgais līderis ir noliedzis apsūdzības, pēc atkāpšanās no amata O’Braiens pauda nožēlu par saviem nedarbiem, kurus pastrādājis, būdams Sentendrūsas un Edinburgas arhibīskaps, un atvainojās tiem, kurus esot aizskāris.

Bet tas nav viss, nule kā britu medijos tika publiskota šokējoša bilde, kurā kardināls redzamas kopā ar populāro BBC raidījumu vadītāju Džimiju Sevilu, kas vainojams daudzu nepilngadīgo bērnu seksuālā izmantošanā. Tas rada pamatotas aizdomas, ka kardināls O’Braiens ir iesaistīts arī sājā pedofilijas skandālā.

Tādējādi redzams kā no XII gadsimta uzspiestais aizliegums Romas baznīcas garīdzniekiem doties laulībā padarījis to par vīriešu izmīlētāju un bērnu izmantotāju midzeni.

Birkas: , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.