Ieskaties

10 komentāri par “Raksti atklāj Dieva noslēpumu

 1. Vārds bez Gara ir nedzīvs un tikai to ko Dievs caur savu Svēto Garu grib mums atklāt, tikai tas Vārds ir dzīvs priekš mums..Tad jau visi neticīgie spētu lasīt Vardu un saprast, ja to varētu izprast bez Svētā Gara.Piemērs-izlasīju trešdaļu bībeles pirms kļuvu kristiete un šausminājos-kas tie par murgiem, ko ticīgie lasa, bet biju neatlaidīga zināt..un tikos ar kristiešiem.Kad pieņēmu Jēzu Kristu par savas dzīves Kungu, par savu Pestītāju, man atklājās Dieva Vārds un Dieva Gars mani vadīja, kad lasīju bībeli(Parasti ne mazāk par pāris st. dienā)Vārds kļuva man par dzīvību, veselību un brīvību.Kā tad cilvēki uzrakstīja bībeli? Ar vai bez Svētā Gara vadības?

 2. mīļā gunta-v,

  es skatos Jūs šeit, e-BAZNICĀ, ĻOTI daudz rakstāt…

  atvainojiet, taču, neskatoties uz lielo vārdu daudzumu, es tā īsti nevaru saprast par kādu garu Jūs runājat?

 3. mīļais Roberto, jums nepatīk, ja notiek kas ne pēc Jūsu priekšrakstiem. Jums nepatīk, ja cilvēki sarunājas! AI, AI.. mācītājs…Bet Jēzum gan bija Mīlestība un pacietība priekš katra no mums..

 4. redziet, mīļā gunta-v,

  1] šis e-sprediķis nebūt nav par mani;

  2] lai vai kā – tomēr es neesmu Pestītājs un arī nepretendēju tāds būt;

  3] Jūs joprojām rakstāt, bet diemžēl neko nepasakāt, atvainojiet, tas līdzinās šķindošam zvārgulim.

  Esiet svētīta!

 5. Atvainojiet, bet 1) iegāju šeit ne jau tāpat vien
  2) vai zvārguļa šķindoņa par kaut ko nevēsta-piemēram, par tuvošanos..vienalga kas tas būtu
  3) Pieņemu Jūsu novēlējumu
  Lai Dievs Jums dod to, pēc kā Jūsu sirds ilgojas

  4) ja Jums bija patīkami ar mani sarunāties, lūdzu atvainojiet par traucējumu. Ceru, Jūs to spējat-Piedodiet.

 6. mīļā gunta-v, atvainojiet, bet diemžēl mums līdz šim vēl nekāda saruna nav bijusi, jo man sagādā grūtības uztvert Jūsu rakstā domu…

 7. Roberto,ja Jūs varat visu laiku otru cilvēku pazemot, tad kāda jēga Jūsu gudrībai, domāju-studijām teoloģijā? Paskaidroju vārdu pazemot, domājiet-pazemināt savās acīs vai neuztvert nopietni.Vai nepapūlētos un nepaskaidrotu, ko nozīmē vārds divkosība pēc bibeliska principa? Man tas noderētu..

 8. mīļā gunta-v,

  es pilnīgi nesaprotu, kāpēc Jūs šeit gribat ķidāt manu personību, es Jums sirsnīgi ieteiktu vēlreiz izlasīt un pārdomāt e-sprediķi

  Kristus mīlestībā

Atbildēt