Ieskaties

4 komentāri par “Neiekrist velna slazdos

 1. Kā tas notiek, ka es visu laiku censos saprast-vai Dievam patīk tas ko daru, domāju, runaju utt. Kontroleju sevi, bet vai tada liela uzmanība sev nav liekulīga? Man tomer liekas, ka jabūt vienkarsam un bez ipasas gatavosanas darit lietas tas sanaks spontani un patiesi-no sirds. Ka Jums liekas?
  Gaidisu atbildi

 2. krista, ir taisnība tas, ko Tu raksti, ka kristietim “jabūt vienkarsam un bez ipasas gatavosanas darit lietas tas sanaks spontani un patiesi-no sirds”. Tomēr uzreiz pateikšu: Tev tas neizdosies :( ! Tev tas neizdosies šai pasaulē, kamēr vien Tu dzīvosi šai miesā. Tā kā Tu saki, tā kristieši darīs Debesu valstībā, kad viņi tiks ielikti jaunās miesās.

  Šī miesa ir iedzimtā grēka un mūsu pašu samaitāta un no tās nevar nākt nekas labs, tāpēc pat kristieši, kuri ticībā Kristus dēļ ir atzīti par taisniem un kuros ir iemājojis Svētais Gars, – šīs pašas miesas dēļ joprojām krīt grēkā.
  Tādēļ arī kristiešiem ik dienas ir jālūdz un jāsaņem Dieva piedošana.

  Un Dieva žēlastību saņēmušiem JĀCENŠAS ar prieku pildīt Dieva baušļus. Ne vairs sevis, savas pestīšanas dēļ, bet Dievam par godu un līdzcilvēkiem par liecību Kristus darbam mūsos. Tomēr, ja nesanāk ar prieku, tad zinām, ka mūsu miesa pie tā ir vainīga, ne Kristus mūsos. Ja krītam grēkā, tad no jauna saņēmušiem grēku piedošanu, jāceļas un Dievam par godu jāpilda Dieva novēlētie darbi: jo tēvs, māte, sieva, vīrs – katram tikai viens. Bērni gan varbūt vairāki. :) Tad ir brāļi un māsas Kristū, kaimiņi. Visiem viņiem dari labu! Šīs pašas miesas dēļ apustuļu vēstules ir pilnas ar aicinājumiem un pamudinājumiem kā kristiešiem jādzīvo.

  Kristus Pēterim un mums visiem saka: “Esiet nomodā un lūdziet Dievu, ka neiekrītat kārdināšanā. Gars gan ir labprātīgs, bet miesa ir vāja.”

  ac,
  jean

 3. krista,

  lai papildinātu savu iepriekš teikto došu tev vienu citātu:

  “”Kristietis ir tas, kurš tic, ka viņš taps pestīts no žēlastības.” Savukārt tādam, kas jau ir kļuvis par kristieti, es sacīšu: “Tagad ir kārta darbam un cīņai!” – jo viņam jau ir ticība. Tikai tagad ir pienācis laiks runāt par cīņu un labajiem darbiem, ne tāpēc, lai viņš ar to nokļūtu Debesīs, jo Debesīs vispirms tev jānokļūst šeit, virs zemes, un tikai tad tu vari pūlēties un cīnīties.”

  http://www.ebaznica.lv/?p=3364

  Tātad kristieša dzīve šeit uz zemes ir CĪŅA un PŪLES, un nekādi nevajag paļauties uz spontanitāti savā rīcībā…

  ac,
  jean

Atbildēt