168. Kādēļ Dievs tev dara visu labu?


Mazi bērni lieli joki

Svētdienas skolas skolotāja jautā bērniem: “Kāpēc baznīcā ir jāuzvedas klusu?” Kāda maza meitenīte bez vilcināšanās atbild: “Jo cilvēki guļ.”

Reiz, kad ģimene brauca gar izklaides parku, mazā meitiņa pieprasīja, lai auto tiktu apturēts. Vecāki sacīja meitiņai, ka tagad nav laika, bet viņa tūlīt nepiekāpīgā balsī sacīja: “Bet Bībelē ir rakstīts – lūdziet un jums taps dots!”

Ziemassvētkos māte pirmoreiz aizveda savu trīsgadīgo bērnu uz baznīcu, sakot, ka šī diena ir Kristus dzimšanas diena. Kad baznīcā nodzisa gaisma un ienāca koris ar svecēm rokās, visā šai klusi svētsvinīgajā brīdī ieskanējās maza balstiņa, kas dziedāja: “Happy Birthday to you, happy birthday to you…”

“Esmu domājis par to, kāpēc cilvēki, kļūstot vecāki, aizvien vairāk lasa Bībeli. Un tad es sapratu – viņi sāk gatavoties pēdējam lielajam eksāmenam.”

Noklausīta maza zēna lūgšana: “Kungs, ja Tu nevari padarīt mani par labāku zēnu, tad neuztraucies par to – man jau tāpat ir labi.”

Tēvs kopā ar savu četrgadīgo dēlu pastaigājās pa pludmali, un pēkšņi dēls satvēra tēva roku un rādīja smiltīs guļošu mirušu kaiju. “Tēt, kas ar kaiju notika?” dēls vaicāja. “Tā nomira un nokļuva debesīs,” atbildēja tēvs. Puika, brīdi padomājis, jautāja: “Vai Dievs kaiju nometa atpakaļ?”Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.