72. Kad sākas cilvēka dzīvība?


Maldu mācītāji ir nolādēti ļaudis

Viņu acis ir vērstas tikai uz laulības pārkāpēju un alkst grēka; tie vilina nestipras dvēseles, tiem sirds ir ievingrinājusies mantkārībā; tie lāstam pakļauti. [2.Pēt.2:14]

maldu mācītāji ir nolādēti ļaudis


Kāpēc Svētais Pēteris nesaka, ka viņi ir laulību pārkāpēji, bet gan “viņu acis ir vērstas tikai uz laulības pārkāpēju”? Viņš grib pateikt tik daudz: viņi tikai allaž domā par netiklību un nekad nespēj apturēt blēdības, nedz arī kļūt pilni sāta un noguruši, tas ir, viņi allaž plītē un dzīvo baudās, ar to viņi var to turpināt un tie vilina nestipras dvēseles.

Viņi vilina un rosina vieglprātīgas un nepastāvīgas dvēseles, kas ir bez ticības, ka tas viss kļūs garīgs un tas viss tiek izcelts tāpēc. Jo tiek domāts, ka šajā kārtā ikvienam ir pārticība un labas dienas un turklāt viņš nonāk debesīs,- un tas viss taču ir darīts tikai tādēļ, lai piepildītu vēderu un mūsu sapuvušo maisu.

Tiem sirds ir ievingrinājusies mantkārībā. Pēteris nesaka, ka viņi ir mantkārīgi, bet: “Tiem sirds ir ievingrinājusies mantkārībā”. Viss, ko dara šie ļaudis, ir tīrākā mantkārība.

Tie ir nolādēti ļaudis, kas pakļauti Dieva lāstam, tā ka viņiem Dieva priekšā nav ne laimes, ne pestīšanas, un viņi no dienas uz dienu kļūst ļaunāki un arvien lielāki Dieva zaimotāji, tā ka viņi sev pietiekami uzkrauj Dieva dusmību un baismīgo tiesu.

Birkas: , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.