254. Kāpēc trešo ticības locekli beidzu ar vārdiem: "Tas ir tiešām tiesa"?


Latvijas Kristīgajam Radio uzradies konkurents

No šodienas “Latvijas Kristīgajam Radio” Rīgā, Liepājā un Krāslavā uztveramajos FM radio viļņos parādījies reāls konkurents – “Radio Marija Latvija”.

Latvijas Kristīgajam Radio uzradies konkurents


Romas katoļu baznīca, izmantojot iespējams kontrreformācijai izdalītos finanšu līdzekļus, pārpirkusi trīs frekvences – Rīgā 97.3, Liepājā 97.1 un Krāslavā 97.0, kurās skanēs katoļticīgo balss.

“Radio Marija” divdesmit četras stundas diennaktī raidīs dažādus raidījumus, kuros galvenokārt tiks sludināta Romas baznīcas mācība, kas mīsies ar tā saucamo moderno kristīgo latviešu un ārzemju mūziku. Katoļu raidstacijas mērķis esot piesaistīt pēc iespējas vairāk klausītājus neatkarīgi no viņu reliģiskās pārliecības, padarot Latviju par katoļu zemi.

Baptistiem piederošais “Latvijas Kristīgais Radio”, kas sevi pozicionē kā starpkonfesionāla radio staciju, kuras galvenais mērķis ir palīdzēt izprast Bībeli kā Dieva vēsti cilvēcei un veicināt dažādu kristīgo konfesiju un kristiešu sadarbību, šobrīd ir dzirdams vienpadsmit frekvencēs: Rīga 101.8, Liepāja 100.6, Krāslava 101.3, kā arī Kuldīga 98.5, Talsi 104.7, Cesvaine 105.9, Ventspils 90.8, Jēkabpils 102.8, Valmiera 100.1, Alūksne 107.3, Daugavpils 99.9.

Tagad Latvijas radio viļņos notiks reāla cīkstēšanās par cilvēku dvēselēm starp katoļiem un baptistiem, savukārt vientiesīgajiem kristešiem būs izvēle, ko klausīties.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

4 atsauces par “Latvijas Kristīgajam Radio uzradies konkurents”

 1. Ervīns:


  Nekādai konkurencei gan nevajadzētu būt. Jau pats jaunā radio nosaukums pierāda, ka tā NAV kristiešu, bet mariāņu radiostacija. Ja radio sauktos “Kristus radio Latvija” vai vismaz “Katoļu radio Latvija”, tad vēl varētu runāt par kaut kādu konkurenci starp kristiešiem, bet tagad tas ir tikai Marijas pielūdzēju rupors, kas mēģina uzdoties par kristiešiem.

  Starp citu, nevar zināt, vai paši katoļi visi ir sajūsmā par šāda radio parādīšanos, jo līdz šim Romas katoļiem nevienu brīdi nav bijuši nekādi ierobežojumi veidot raidījumus un sludināt savu mācību arī LKR ēterā. Jaunas radiostacijas parādīšanās, pie tam ar šādu nosaukumu, reāli rada šķelšanos tajā nosacīti mierīgajā savstarpējās tolerances gaisotnē, kāda konfesiju starpā līdz šim valdījusi Latvijā.

 2. Roberto:


  Internetā mēļo, ka šajā raidstacīja būšot raidījums “Vakars ar Jēzu Kristu”, “Ar dziesmu par Dievu”., “1:3″, “Mana baznīcas dziesma”, “Izklausies grēkojis”, “Aizliegtais auglis”, “TUR! raidījums”, “Sirdsmīļā mūķene”, “Nekā dievišķīga”, “Baznīcas garumā”, “Debesurāma”, “Providence”, “100 grami dienišķās maizes”, “Debesu dārgumi” un “Māja pie katedrāles”.

 3. Ervīns:


  Nu pēc raidījumu nosaukumiem spriežot, pie darba ķērušies profesionāli propagandistii, jo nosaukumi ir dikti intriģējoši. Taču tādā gadījumā radiostacijas nosaukums ir galīga neveiksme, jo atbaidīs lielu daļu citu konfesiju kristiešus.

 4. Roberto:


  Jāsaka godīgi – uzgriezu 97.3 un nedaudz intereses pēc paklausījos… darbošanas ēterā kvalitātes ziņā neapskaužāmi zema, ņemot vērā ka jau gadu praktizējās i-netā varēja drusku nopietnāk.

  Diemžēl par par saturu pamata priekam neredzu… Vai drīzāk nevajadzētu raudāt, kad tiek atvērts rupors, kas nolād taisnošanu no ticības un uzskata, ka at muhamedāņiem ir kopīgs dievs?Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.