40. Kura nedēļas diena bija atpūtas diena Vecajā Derībā?


Kristīgais radio tviterī

2015. gada sākumā Kristīgais radio ar vārdiem: “Mēs esam rīkste Tā Kunga rokās. Tagad arī tviterī.” sevi pieteica virtuālās saziņas tīmekļa vietnē twitter.com.

kristīgais radio tviter konts


Pateicoties konta vizuālajam noformējums, kuru rotā Latvijas Kristīgā Radio prezidenta Tālivalža Tālberga seja, un līdzīgi veidotam nosaukumam, īsā laikā profils @Kristigais ir ieguvis ievērojamu popularitāti un tā sekotāju skaits nu jau ir pārsniedzis vienu tūkstoti.

Šī iemesla dēļ Latvijas starpkonfesionālā radio stacija, kuras galvenais mērķis ir palīdzēt izprast Bībeli kā Dieva vēsti cilvēcei un veicināt dažādu kristīgo konfesiju un kristiešu sadarbību, ir vērsusies pie mikroblogošanas tiešsaites sociālā tīkla twitter.com, lai @Kristigais tiktu slēgts un tas nemaldinātu sabiedrību.

Lai gan tvītera konta Kristīgais radio veidotāji apgalvo, ka nevienā brīdī neesot teikuši, ka šis esot vai pat varētu būt Latvijas Kristīgā Radio oficiālais konts, uzsvērdami, ka ir taču būtiska atšķirība starp Latvijas Kristīgo Radio un Kristīgo Radio, jo Latvijā ir ļoti daudz kristīgu radio. Tomēr baidoties no piespiedu slēgšanas, pēcāk Tālivaldim Tālbergam piezīmējuši ūsas, saules brilles un hūti, tādējādi uzsverot šo kā parodiju.

@Kristigais sevi pozicionē kā labi informētus ļaudis par kristietību, kas nes tvitosfērā Dieva vārdu. Iedvesmojušies no Tālberga kunga vadīta raidījuma “Aktuāla diskusija”, tvītera konta Kristīgais radio veidotāji vēlas sniegt līdzīgu dzīves redzējumu plašākam cilvēku skaitam.Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Kristīgais radio tviterī”

  1. Ervīns:


    Par Tālberga kunga “bargā kristieša” tēlu un uzskatiem protams var diskutēt, tomēr viltus Twitter vietnes veidotāju ironija par vairākām lietām liek noprast, ka arī viņu kristietība un uzskati ir visai apšaubāmi, ja patiesi ticam Bībelei kā Dieva Vārdam. Labākajā gadījumā varētu būt kādi liberālie kristieši, bet vairāk ož pēc Bībeli labi pārzinošiem skeptiķiem vai pat ateistiem.

  2. Roberto:


    Ervīn, domāju, ka @Kristigais ir kaut kādi teoloģijas fakultāti mācījušies keksiLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.