240. Vai katrs ticīgais var būt pilnīgi drošs par savu grēku piedošanu?


Neizdodas aizliegt Eltona Džona koncertu

Trinidadas un Tobago kristīgās baznīcas vadītāju grupai tomēr nav izdevies panākt aizliegumu Eltonam Džonam uzstāties Tobago salā, jo salas pārvalde noraidījusi viņu prasību, ziņo “New Musical Express”.


Džons, kurš aprīlī gatavojas uzstāties “Plymouth Jazz” festivālā Tobago, 2005.gadā apprecējās ar savu partneri Deividu Fērnišu un, pēc dažu kristīgās baznīcas grupu viedokļa, viņa homoseksualitāte varētu radīt “negatīvu sociālu iespaidu” uz salas jauniešiem.

“Ir tādi jaunieši, kas varbūt šaubās par savu seksuālo orientāciju, un jābūt piesardzīgiem, kādu iespaidu tas [šāds piemērs] varētu atstāt uz viegli ietekmējamiem prātiem,” mācītājs Terenss Beinss sacīja aģentūrai “Reuters”.

Tomēr salas amatpersonas aicinājumu aizliegt koncertu noraidījušas.

“Viņš [Eltons Džons] nebrauc šurp sprediķot par to, kā cilvēkiem būtu jādzīvo,” izteicies koncerta organizatoru “CL Communications” pārstāvis Entonijs Maharadžs.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Neizdodas aizliegt Eltona Džona koncertu”

  1. gunta-v:


    Dievs dod, ja lūdzam. Ja nav pašiem spēka-var apvienoties..bet nav jāuztraucas par to kam jānotiek, bet jālūdz Dievam gudrība no tā visa iziet Uzvarā.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.