116. Kādai sirdij mums ir jābūt, vadoties pēc Dieva Vārda?


Latvijas Kristīgā radio nedienas

Latvijas Kristīgā radio vadītājs informējis klausītājus, ka starpkonfesionālā raidorganizacija esot sastapusies ar nepatīkamiem mirkļiem.

Latvijas Kristīgā radio nedienas

LKR prezidents Tālivaldis Tālbergs raidijumā “Pirms un pēc 22. decembra” emocionāla paziņojumā atklājis, ka pēc 25 gadu ilgas atrašanās baptistiem piederošā nama bēniņos radiostacija esot spiesta atstāt ierastās telpas.

Izrādījies, ka īres līgums ar LKR uz nākamajiem desmit gadiem esot par apgrūtinājumu namam, kas atrodas Rīgā Lāčplēša ielā 37, un tagad šim namam esot pilnīgi vienalga vai bēniņos ir Kristīgais radio vai kāds advokātu birojs.

Radiostacija tagad esot pārvākusies uz pagaidu vietu un meklējot jaunas telpas, kuru īres līgums uz nākamajiem 25 vai pat 50 gadiem nebūtu par apgrūtinājumu.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Latvijas Kristīgā radio nedienas”

 1. Cody:


  Kādā raidījumā, jau bez emocijām, Tālbergs minēja, ka notiek jauno telpu apgūšana. Labāks līgums, labāki nosacījumi. Rudenī sāks raidījumus no jaunās studijas.
  Visai dīvaini, ka baptisti izmet uz ielas vienīgo kristīgo radio Latvijā.

 2. Roberto:


  Cody, redz cik operatīvi viss notiek.

  Principā jau ir vēlkāds katoļu rādžiņš, kurā par runātājiem mēdz piestaigāt Romas ekumēnisma piekritēji no citām kongrsijām.

 3. Cody:


  Dažreiz paklausos mašīnā arī katoļu radio RML.
  Nav citu kongresiju, Romas ekumēnisma piekritēji piestaigā tikai no vienas kongresijas.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.