233. Kā kristietim jāizturas pret pareizās mācības Baznīcām?


Kas ir žēlastība

Ļaunais, grēcīgais un viltīgais mūsos ir varens mūsos, un mēs paliekam tā pakļautībā, tik ilgi, kamēr dzīvojam, un mēs šaubīsimies par labo, par svēto, par mums pašiem un Dievu, ja mums nebūs dots vārds: lai tev pietiek ar manu žēlastību, jo mans spēks vājos varens parādās. (2.Kor.12:9).

Kas ir žēlastība

Līdz ar to ir skaidrs, ka mums reliģija nesniedz tā piepildījumu, ar ko pasaule netiek galā, reliģija nav laimes sniedzēja šeit uz zemes. Nē, līdz ar reliģiju pasaulē varu ir guvis nemiers, nelaime?

Lai tev pietiek ar manu žēlastību. Kas ir žēlastība? Tā ir kaut kas nesaredzams, kas mūsu dzīvē nav sataustāms, tieši pretēji, tā pilnībā neiespējama, neticama vērtējot pēc tā, ko šeit piedzīvojam. Viņa runā par notikumu taipus visas pasaules un grib mēs aizvest prom no mūsu pašu pasaules uz to citu. Atveras tumši pamati, un kāda balss pavēl, lec lejup, es tevi saķeršu, es tevi cieši turu, es izstiepju savu roku, nu iedrošinies likt tajā savu dzīvi, paļaujies uz mani, un ne uz ko citu. Tev pietiek ar manu žēlastību, es esmu mīlestība, es esmu saucis Tevi tavā vārdā. Tu esi mans. (Jes.55:8)

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.