49. Kā mēs pasargājam Dieva Vardu svētu?


Kareivīgākais Evaņģēlija un kristīgās mācības aizstāvis

Ir noskaidrots septembra mēneša kareivīgākais Evaņģēlija un kristīgās mācības aizstāvis kristīgo diskusiju forumā e-POLEMIKA.

kareivīgākais Evaņģēlija un kristīgās mācības aizstāvis

Lai arī pašlaik šķietami ir apklususi dunoņa uz nosacītās robežas virtuālajā e-frontē un starp reliģiozi noskaņotiem e-baznīcēniem vairs nav novērojamas tik spraigas diskusijas, kā tas bija ierasts nedaudz gadus atpakaļ un kāds tamdēļ varētu teikt, ka nu ir iestājies miers.

Jā, pašlaik e-polemikā valda nosacīts miers un klusums, bet vai tas tamdēļ, ka skaidrās luteriskās mācības aizstāvji būtu paguruši, apnikuši vai iesnaudušies? Nebūt nē!, Gluži pretēji!, – tikai tad, ja robežas tiek droši apsargātas – tikai tad ja pretiniekam pretī nepārvarams spēks ir jaušams, tikai tad tas nebrūk virsū.

Tas ir līdzīgi kā 1. Pētera vēstulē [5:8]: “Esiet skaidrā prātā, esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt.” Proti – ka nenovirzaties no skaidrās mācības un izejot ārpus tās robežām, nekļūstat par negantu pasaules zvēru upuriem.

Aicinājums ikvienam interesentam aktīvi piedalīties vārdu kaujās ir ne tamdēļ, ka mums būtu bažas par mūsu Sarga, Gana un Pestītāja spēku, varu un apsolījumiem un tas radītu satraukumu par mūsu robežu drošību, bet pašu e-robežas e-sargu labad, lai tie vingrinoties ar Dieva un taisnības ieročiem pieaugtu drosmē, pārliecībā un ticībā.

Šodien e-baznīcas e-kardinālu e-apspriedē, par septembra mēneša kareivīgāko diskutētāju ir atzīts Jānis Kārkliņš. Lai Dievs palīdz ikvienam, kas nelaiž garām izmantot šādas un līdzīgas e-kskluzīvas iespējas.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.