198. Kas ir mūsu Pestītāja paaugstināšana?


Slēpj Krievijas patriarha kārības

Krievijas Pareizticīgā baznīca ir atzinusies, ka oficiālajā mājaslapā esot ievietojusi ar grafisko redaktoru apstrādātu patriarha Kirila fotogrāfiju, lai paslēpt viņa dārgo rokas pulksteni.

Ažotāžu izraisījusi Krievijas Pareizticīgās baznīcas mājaslapā ievietotā fotogrāfija, kurā patriarhs Kirils redzams, sēžot pie pulēta koka galda, lai gan attēlā garīdznieka roku klāj melns talārs, taču uz galda redzams ekskluzīvā pulksteņa atspulgs.

Cilvēks, kurš pirmais pamanījis šo neveiksmīgi apstrādāto fotogrāfiju apgalvo, ka “Krievijas pareizticīgajā baznīcā visi ir zaudējuši prātu”.

Pēs notikušā patriarha preses dienests izplatītījis paziņojumu, kurā viņi atzist, ka, apstrādājot mājaslapas foto arhīvu, esot pieļāvuši absurdu kļūdu. Tuvākajā laikā tiks veikta rūpīga izmeklēšana, lai noskaidrotu vainīgo, kurš pieļāvis šo klajo ētikas pārkāpumu. Patlaban plašo skandālu izraisījusī fotogrāfija mājaslapā aizvietota ar oriģinālo attēlu.

Patriarha Kirila pulkstenis bijis uzmanības centrā jau kopš garīdznieka vizītes Ukrainā 2009.gadā. Uzmanīgi vērotāji saskatīja, ka garīdznieka roku rotā aptuveni 30000 eiro vērts firmas “Breguet” pulkstenis.

Vēl pirms pāris nedēļām pats patriarhs Kiris noliedza, ka viņam būtu šāds pulkstenis, un visas fotogrāfijas, kurās tas redzams uz viņas rokas, nodēvēja par kolāžu.

Birkas: ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.