205. Ko Bībele māca par Jēzus nākšanu uz tiesu?


Dumpinieks Dieva un amerikāņu vārdā

Slavenais Holivudas aktieris, dažādu cīņu mākslu speciālists Čaks Noriss, kurš pēdējā laikā ir pazīstams arī kā kristiešu misionārs, sācis aktīvu cīņu pret abortiem.

Dumpinieks Dieva un amerikāņu vārdā


Čaks Noriss pauž nožēlu, ka pēc tam, kad ASV Augstākā tiesa legalizēja abortus – “sāka dominēt sieviešu tiesību prioritāte, bet nedzimušo tiesības ne tikai tika atbīdītas otrā plānā, bet pati to būtība ar likumu tika padarīta necilvēcīga”.

Čaks Noriss runā par to, ka abortu legalizēšana noveda pie neiedomājamām sekām, izplatījās apkaunojoša prakse pārtraukt grūtniecību, cilvēka vaina un atbildība tika piesegtas ar eifēmiskiem teicieniem, aizvietojot vārdu bērns ar vārdu auglis, slepkavību ar abortu, uzšķēršanu ar izmeklēšanu, bet cilvēku slepkavošanas kameras nodēvējot par aborta klīnikām.

Viņaprāt, mūsdienu amerikāņiem būtu jāieaudzina dažus tikumiskus postulātus, jāliek viņiem noticēt, ka “cilvēka dzīvība ir radīta pēc Dieva līdzības un tai ir iekšēja vērtība, kas ir pelnījusi glābšanu”, ka aborts, jeb cilvēka dzīvības iznīcināšana, pārkāpj Dieva likumu, bet cilvēku kļūdas “var tikt piedotas, un pat vērstas uz labu”.

“Dievam ir nodoms un plāns ikvienā dzīvē. Viņš var labot to, ko uzskatām par ļaunu, un vērst to uz labu. Ja jūs, vai kāds no jūsu paziņām ir veicis abortu, vai ir pieņēmis lēmumu to darīt, ļoti iesaku jums vērsties pēc palīdzības,” uzskata aktieris.

Par sevi Čaks Noriss stāsta, ka viņā ticību Dievam kādreiz ieaudzināja māte un amerikāņu sludinātājs Billijs Grēms, bet saskarsme ar Holivudas kārdinājumiem šo ticību vājināja.

“Pārāk ilgus gadus es biju sacēlies pret Dievu. Tagad esmu dumpinieks Dieva un amerikāņu vārdā,” sacīja Noriss.

Kopš pagājušā gada septembra aktieris un viņa sieva Džīna ir valdes locekļi Bībeles apguves vidusskolās Nacionālajā padomē, kas darbojas, lai skolās skolēniem tiktu skaidrota Svēto Rakstu loma pasaules vēsturē un literatūrā, tāpat viņi iestājas par ideju, ka Bībeles apguvei vajadzētu būt fakultatīvam priekšmetam ASV skolās.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

4 atsauces par “Dumpinieks Dieva un amerikāņu vārdā”

 1. Roberto:


  Huh …What Would Chuck Norris Do?

 2. biskaps:


  Interesanti, ka pazīstamais rokmuzikants Aliss Kūpers intervijā BBC arī apliecina, ka ir atgriezies pie savas bērnības ticības – kristietības. Man patīk jeņķu spēja padraiskoties un – atgriezties. Lūk, ko nozīmē – saknes. Pašūmējās un norima.
  Bet dažs nopietnais eiropietis gan grib nomirt savā neticības apliecībā. Laikam domā, ka Dievs “godīgu” un “nopietnu” neticību ieskaitīs par ticību?

 3. wrc:


  No vienas puses jau tā, vai nu auksts, vai karsts, remdenos izspļaus. Man ar prieks par Norrisu!

 4. jenoc:


  obanā,pārsteigums bez maz vai.nu ko, jānovēl, ka neapmaldās atkal holivudas džungļos.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.