103. Kas redz katru zagšanu un par to soda?


Dieva vārda pārdomās dalies ar citiem

Nelasi Bībeli tikai pats sev, bet savās Dieva vārda pārdomās dalies ar citiem, jo nereti tas sirdij dos divkāršu spēku, tu darīsi labu citiem un kalposi saviem tuvākajiem.

Dieva vārda pārdomās dalies ar citiem

Tas ir visos laikos apstiprinājies, ka Dieva vārdam, kas dalīts ar ticības brāļiem, piemīt lielāks spēks iedvest dzīvību sirdī, tādēļ jau no Kristus baznīcas pirmajiem laikiem ir piekopts tas, ka brāļi turas kopā vienprātīgi, lasa, lūdz, runā un dzied Tā Kunga vārdus. Tu neticēsi, cik daudz laba ir panākts ar šādu kopīgu Dieva vārda lasīšanu!

Pat ja tas būtu līdzeklis tikai vienas pašas dvēseles modināšanai un mūžīgai glābšanai, arī tad mēs varam to uzskatīt par vairāk nekā bagātīgu atalgojumu. Tomēr nereti šāds nepretenciozs sākums var novest pie plašas, tālejošas un svētībām bagātas atmodas.

Sinepju graudiņš ir mazākā no sēklām, kas iesēta zemē ar vājām un pazemīgām rokām, galu galā izaug par tik lielu koku, ka putni tā zaros var vīt ligzdas. Un tu nezini, cik ļoti daudz seklu vēlāk ir devis šis koks. Tā notiek Dieva valstībā (Mt.13:31).

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.