223. Ko nozīme tas, ka Draudze ir viena?


Atkārtotas kristības

Vai var kristīties vēlreiz?


Pareizu, piemēram, bērnībā veiktu kristību trīs vienīgajā Dievā nevajag atjaunot, jo tas ir Dieva darbs un to nevajag nedz atjaunot, nedz labot. Ja kāds kļūdās un kristību izdara no jauna, viņam tas jāatzīst par grēku un jāpaļaujas uz pirmo jeb īsto kristības derību.

Viens Kungs, viena ticība, viena kristība. [Ef.4:5]

Uzdevums:

Piezīme:

Kristīgā Mācība »Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Atkārtotas kristības”

  1. Cody:


    Par to stipri pārdzīvoju. Iesvētību Dievkalpojumā daudzus kristīja, bet mani nē. Māte apgalvoja, ka esmu kristīts Aknīstes baznīcā, slepus no krievu varas 2 gadu vecumā, bet viņa labi atceras, ka ar ūdeni Tēva, Dēla un Svētā gara vārdā. Mēģināju atrast kaut kādus dokumentus, bet neko neatradu. Tā nu līdz šim palikusi tāda doma, ja nu es nemaz neesmu kristīts?
    Bet ar māsu ir cits stāsts. Piedzima Sibīrijā, smagos apstākļos, bads, iespēja mazulim neizdzīvot. Kāda sieviete viņu kristīja. Kā māmiņa teica, tad bijis ūdens. Bet reizē ar mani Aknīstes baznīcā kristīja ar manu māsu. Tātad atkārtoti.
    Būtu bijis laimīgs, ja būtu saņēmis kristību saprātīgā vecumā, bet mācītājs stingri iestājās pret, ja reiz tas darīts, tad darīts.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.