3. Kā mums ir jāmācās Dieva Vārds?


Ārsts, kurš palīdz nāvīgi slimajiem

Dziedini mani, ak, Kungs, tad es būšu izdziedināts; palīdzi man, tad ir palīdzēts! Jo Tu esi mana slava. [Jer.17:14]

Jēzus kā ārsts


Pie kura ārsta doties, kad esi slims? Protams, viss ir atkarīgs no tā, kāda ir tava slimība. Ja vaina ir acīs, tu ej pie acu ārsta, nevis pie iekšķīgo slimību speciālista. Tu doties pie ārsta, kuram ir laba slava un kas pazīstams kā krietns un uzticams.

Taču, kurp doties tad, kad slima ir cilvēka mūžīgā dvēsele? Kurš ārsts palīdzēs, kad uz nāvi ir slima dvēsele?

Šādu kaiti var ārstēt vienīgi pats Kungs. Pravietis Jeremija par to nešaubījās, tādēļ lūdza: “Dziedini mani, ak, Kungs, tad es būšu izdziedināts.”

Mēs nerunājam par kādu parastu, viegli ārstējamu slimību. Nē mēs runājam par grēka neizdibināmo nopietnību, kas ved mūžīgā pazušanā un ko var ārstēt tikai dvēseles glābšana – glābšana no pazušanas.

Šādā gadījumā spēj palīdzēt tikai viens ārsts – mūsu Kungs Jēzus Kristus.

No šīs nelaimes tu pats sevi neizārstēsi un neizglābsi, kaut arī daudzi to cenšas darīt. Šie cilvēki ir atskārtuši savu nopietno stāvokli un apzinājušies, ka tiem jāatgriežas un jānāk pie Jēzus. Taču pagaidām viņi to nevēlas darīt un pūlas izglābt paši sevi.

Daudzi vēršas pie citiem ārstiem, kas, viņuprāt, spēj dziedināt dvēseles kaites. Šodien mēs dzīvojam tādā pasaulē, kad jaunas un vecas reliģijas cenšas konkurēt ar kristietību, un tām ir arī zināmi panākumi. Ļoti daudz cilvēku šajā pasaulē apzinās savas dvēseles nelaimi un meklē izeju, glābšanu un atjaunošanu, taču viņi nemeklē palīdzību pie vecās labās kristīgās ticības un pie Jēzus nenāk.

Atceries, ka šajā pasaulē neviens cits tevi nespēj dziedināt vienīgi Jēzus. Glābšana nav tavos paša spēkos, bet reliģiskie “guru” tevi var ievest tikai vēl dziļākos maldos.

Tāpēc lūdz, kā toreiz lūdza pravietis Jeremija: “Dziedini mani, ak, Kungs, tad es būšu izdziedināts; palīdzi man, tad ir palīdzēts!

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.