318. Kas ir atslēgu vara?


Ar Dievu nestāv uz vietas

Dieva ceļi ir ceļi, kurus viņš pats ir gājis un kurus nu jāiet kopā ar Viņu. Dievs mums neliek iet ceļus, ko Viņš pats nebūtu gājis un pa kuriem Viņš neietu mums pa priekšu. Ceļš, uz kura Viņš mūs aicina, ir viņa būvēts un Viņa sargāts. Tas patiešām ir Viņa ceļš.

ar Dievu nestāv uz vietas


Ar Dievu nestāv uz vietas, bet gan veic ceļu. Vai nu dodas uz priekšu, vai arī nav kopā ar Dievu. Dievs zina visu ceļu, mēs zinām tikai nākamo soli un galamērķi. Nav stāvēšanas uz vietas, katru brīdi, katru dienu dodamies tālāk.

Kā ceļš tas arī nevar palikt apslēpts citu cilvēku acu priekšā. Tas atklājas, vai uz šīs ceļa notiek labs vai ļauns. Tas arī nav vienalga, ja gadījumā uz šī ceļa notiktu netaisnība, tā, it kā no nepilnīgās realitātes varētu atgriezties pilnīgajā ideālā, vai arī ka apmierinātos ar to, ka zinātu pareizo ceļu,vai ka piederētu pareizā ticība, ja arī ne vienmēr varētu rīkoties saskaņā ar to.

“Kas nedara netaisnību, bet staigā Viņa ceļos!” (Ps.119:3) Zināt ceļu, būt uz pareizā ceļa, nekad nepadara vieglāku atbildību un vainu, bet gan padara to smagāku. Dieva bērniem nav nekādas īpašas tiesības, izņemot vienu – zināt par Dieva žēlastību un nedarīt netaisnību.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.