218. Kāpēc ikviens, kas dzird evaņģēliju, tomēr nekļūst ticīgs?


Aborts un Aborta dēmons

Kad Evolūcijas dēmons ir ielaists cilvēka saprātā, tas attiecīgi paver durvis daudz dažādām citām izvirtušām idejām. Piemēram, jau iepriekš apskatītais Sociālisma dēmons nebūt nava vienīgais. Rindā aiz tā nāk Aborta dēmons:

Aborts un Aborta dēmons

Pašā Sanktpēterburgas vidū atrodas iespaidīgā Piskarjovskas memoriālā kapsēta, kurā apglabāti ap 500 000 to Krievijas iedzīvotāju, kuri gāja bojā Ļeņingradas blokādē. II Pasaules kara muzejā Kijevā, Ukrainā, vienkāršs uzraksts vēsta: “1940.gadā Ukrainā bija 41,3 miljonu iedzīvotāju. 1945.gadā – 27, 4 miljoni.” Jangdongmenā, Ķīnā, atrodas memoriāls, kurš godina 1937.gadā 300 000 noslepkavoto cilvēku piemiņu.

Kādēļ gan pasaules valstis veido memoriālus tiem, kuri nogalināti karā, taču neviena nācija nav ierīkojusi piemiņas vietu tiem 50 miljoniem bērnu, kas ik gadu tiek nogalināti abortu rezultātā?

Atbilde ir vienkārša – šie abortos nogalinātie bērni taču netiek uzskatīti par cilvēkiem.
Dievs saka: “Pirms Es tevi radīju mātes miesās, Es tevi jau pazinu, un, pirms tu piedzimi no mātes miesām, Es tevi svētīju” (Jer. 1:5).

VELNA MĒRĶIS – IZNĪCĪBA UN NĀVE

Velns maskējas dažādos veidos, bet viņa mērķis vienmēr ir iznīcība un nāve. Ar darvinisma masku velns ir apmuļķojis miljoniem cilvēku, liekot tiem ticēt, ka nedzimuši bērni vēl nav cilvēki, kaut gan Dievs uzskata katru vēl nedzimušo par savas radības kroni.

Dažus velnam pievilt ir viegli, jo tie nepazīst Dieva vārdu un gribu; citi zina Dieva vārdu, bet līdzīgi Ievai, pakļaujas velna kārdinājumam, kad tas jautā: “Vai Dievs tiešām teica, ka aborti ir kaut kas slikts?” Vēl citi lasa reliģiska satura grāmatas, piemēram, Talmudu, kuras māca, ka embrijs tomēr nav pilnvērtīgs cilvēks. Visos šajos gadījumos dzīvība, kuru vēlās Dievs, tiek noniecināta un labprātīgi tiek izvēlēta nāve un iznīcība, kuru piedāvā velns.

Nenoliedzami, daudzi no mums teiks, ka viņu viedoklim par abortiem nav nekāda sakara ar evolūciju. Tomēr, papētot reklāmas iedarbību uz zemapziņu, jāsecina, ka pietiekoši bieža kāda saukļa atkārtošana galu galā izraisīs reklamētās koncepcijas iespiešanos cilvēka apziņā un manipulēšanu ar to. Ja vien cilvēks sparīgi necīnās ar Dieva vārda zobenu (Ef. 6:17), pat ārēji nekaitīgas ideoloģijas, kā piemēram, evolūcijas teorija, rada augsni visāda veida nāves un iznīcības pieņemšanai sabiedrībā.

IEKLAUSIES UN IZVĒLIES DZĪVĪBU!

Tādēļ, lai šī mazā rociņa, kas redzama šajā lappusē, ved mūs projām no velna teorijas par dzīvību iznīcinošo evolūciju un rāda mums ceļu atpakaļ pie Dieva dzīvību dodošās radīšanas. Tāpat kā šī mazā rociņa nešaubīgi liecina par Dieva dzīvo vārdu un gribu, arī tie, kuri nogalināti ar abortu palīdzību, Tiesas dienā celsies un liecinās pret visiem, kuri veikuši vai atbalstījuši abortus.

Ja jūs līdz šim esat bijuši vienaldzīgi pret šiem mēmajiem nedzimušo kliedzieniem, ir pienācis laiks atzīt savu vienaldzības grēku Viņam, kurš ir “uzticīgs un taisns, ka Viņš mums piedod grēkus” (1. Jņ. 1:9). Ar piedošanas spēku Jēzus Kristus asinīs, jūsu debesu Tēvs ļaus jums runāt to vietā, kuri to nespēj un ar mīlestību un dedzību cīnīties par tiem, kuri, līdzīgi kā Sāra, alkst jūsu mīlestības.

Priecājieties, jo pirms Dievs jūs veidoja mātes klēpī, Viņš jau jūs zināja! (Jer. 1:5).

Aborts un Aborta dēmons
ABORTA dēmons


Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

8 atsauces par “Aborts un Aborta dēmons”

 1. talyc:


  Tā saka Tas Kungs: “Triju, vēl vairāk, četru Amona bērnu noziegumu dēļ Es viņus nesaudzēšu! Jo viņi Gileādā ir saplosījuši grūtas sievas, lai paplašinātu savas robežas, [Āmosa 1:13]

 2. jenoc:


  baigi labais raksts

 3. talyc:


  mhm … (akcentu liekot uz vārdu ‘baigi’… )

 4. gviclo:


 5. talyc:


 6. gviclo:


  Tās ir sekas, ja izjauc Dieva nolikto kārtību.

  Viņš tikai vienu reizi par visām reizēm ir sacījis – augļojieties un vairojieties.

  To viņš sacīja, kad svētīja vīrieti un sievieti.

  Tas ir dabīgi, ka [laulātam] pārim rodas pēcnācēji.

  Tur neko nevar mainīt.

  Tā ir Dieva dāvana.

  Lai katrs, kas ir darījis, izpildījis vai atbaltījis abortu to nožēlo un meklē piedošanu.

  Āmen.

 7. aliandra:


  Vīriešu populisms!!!
  Pirmkārt vai baznīca ir gatava uzņemties to māmiņu viņu mazuļu aizgādniecību (lasīt materiālo uzturēšanu), ja visas, kuras tādu vai šādu iemeslu dēļ (arī dēļ analfabēstima dzimumaudzināšanā, kas nebūt nav viņu pašu vaina) izdomās dzemdēt.
  Ja agrāk par bērniem atbildību uzņēmās vīrieši, tad tagad ļoti lielam vairumam ir citas prioritātes. Sieviete viena, ja izlemj paturēt bērnu, un viņai nav materiālās bāzes, uzturēt sevi un bērnu ir absolūti nereāli.
  Ir jau skaisti runāt par to visu, bet diemžēl mūsdienās bez naudas bērnus izaudzināt nav iespējams.
  Es varbūt paņēmu par piemēru vientuļās māmiņas, bet ir arī ģimenes, kurām vēl viens bērns būtu nevis par svētību, bet par smagu smagu nastu – īpaši tagad, kad daudzi ik dienas zaudē darbu. Ir jau ērti siltā migā un pie klāta galda diskutēt par “augstām” lietām, bet paskatieties realitāti.
  Un lai cik dīvaini nebūtu, par šīm lietām visskaļāk diskutē cilvēki, kam pašiem nav neviena bērna, un kas nezin, ko nozīmē bērnu, vai bērnus uzturēt.
  Un pirms kaut ko teikt, atbildiet uz jautājumu, ko mūsdienās domā par ģimenēm, kurās ir pieci, seši bērni – kuri dzīvo pusbadā un staigā humpalās … svētie mocekļi???
  Un vēl padiskutējiet par kontracepciju … ka tas arī ir grēks …

 8. Gotika:


  aliandra, tas ir kaut kāds murgs nolikt bērnu pret kaut kādu materiālismu!! Es lasīju un skatījos video un sajutos, it kā mani pašu abortētu! Lai arī kādas prognozes ar to “ķibeli” sola, lai arī ko ārsti par manu nedzimušo bērnu solītu, es NEKAD pāri neizdarīšu savam un Dieva dotajam bērnam! Skatos uz saviem gulošajiem dēliem. Vislabākās Dieva dotās dāvanas. Vai es viņiem bezvainīgiem tagad varētu pieiet klāt un viņus ar nazi sagriezt?? Nekad taču! Kāpēc mēs ļaujam to darīt ar bērniņiem, kuri mātes vēderā jūtas vislielākajā drošībā? Nodevība. No mammas puses. Un beidz te muldēt par kaut kādām vientuļām mātēm. Ja sabiedrība ievērotu visus Dieva likumus, tad tādu ģimeņu vienkārši nebūtu. Ja bērns pieteicies ne-laulībā, piedod, bet lēmumu šī sieviete jau parakstīja pirms likās ar vīrieti gultā. Sievietes pašas muļķības dēļ viņa pieņem slepkavot. Stulbi – viena nakts lielos priekos un, ja “nepaveicas”, tad kļūst par slepkavu. Brrr…Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.