Ieskaties

8 komentāri par “Aborts un Aborta dēmons

 1. Tās ir sekas, ja izjauc Dieva nolikto kārtību.

  Viņš tikai vienu reizi par visām reizēm ir sacījis – augļojieties un vairojieties.

  To viņš sacīja, kad svētīja vīrieti un sievieti.

  Tas ir dabīgi, ka [laulātam] pārim rodas pēcnācēji.

  Tur neko nevar mainīt.

  Tā ir Dieva dāvana.

  Lai katrs, kas ir darījis, izpildījis vai atbaltījis abortu to nožēlo un meklē piedošanu.

  Āmen.

 2. Vīriešu populisms!!!
  Pirmkārt vai baznīca ir gatava uzņemties to māmiņu viņu mazuļu aizgādniecību (lasīt materiālo uzturēšanu), ja visas, kuras tādu vai šādu iemeslu dēļ (arī dēļ analfabēstima dzimumaudzināšanā, kas nebūt nav viņu pašu vaina) izdomās dzemdēt.
  Ja agrāk par bērniem atbildību uzņēmās vīrieši, tad tagad ļoti lielam vairumam ir citas prioritātes. Sieviete viena, ja izlemj paturēt bērnu, un viņai nav materiālās bāzes, uzturēt sevi un bērnu ir absolūti nereāli.
  Ir jau skaisti runāt par to visu, bet diemžēl mūsdienās bez naudas bērnus izaudzināt nav iespējams.
  Es varbūt paņēmu par piemēru vientuļās māmiņas, bet ir arī ģimenes, kurām vēl viens bērns būtu nevis par svētību, bet par smagu smagu nastu – īpaši tagad, kad daudzi ik dienas zaudē darbu. Ir jau ērti siltā migā un pie klāta galda diskutēt par “augstām” lietām, bet paskatieties realitāti.
  Un lai cik dīvaini nebūtu, par šīm lietām visskaļāk diskutē cilvēki, kam pašiem nav neviena bērna, un kas nezin, ko nozīmē bērnu, vai bērnus uzturēt.
  Un pirms kaut ko teikt, atbildiet uz jautājumu, ko mūsdienās domā par ģimenēm, kurās ir pieci, seši bērni – kuri dzīvo pusbadā un staigā humpalās … svētie mocekļi???
  Un vēl padiskutējiet par kontracepciju … ka tas arī ir grēks …

 3. aliandra, tas ir kaut kāds murgs nolikt bērnu pret kaut kādu materiālismu!! Es lasīju un skatījos video un sajutos, it kā mani pašu abortētu! Lai arī kādas prognozes ar to “ķibeli” sola, lai arī ko ārsti par manu nedzimušo bērnu solītu, es NEKAD pāri neizdarīšu savam un Dieva dotajam bērnam! Skatos uz saviem gulošajiem dēliem. Vislabākās Dieva dotās dāvanas. Vai es viņiem bezvainīgiem tagad varētu pieiet klāt un viņus ar nazi sagriezt?? Nekad taču! Kāpēc mēs ļaujam to darīt ar bērniņiem, kuri mātes vēderā jūtas vislielākajā drošībā? Nodevība. No mammas puses. Un beidz te muldēt par kaut kādām vientuļām mātēm. Ja sabiedrība ievērotu visus Dieva likumus, tad tādu ģimeņu vienkārši nebūtu. Ja bērns pieteicies ne-laulībā, piedod, bet lēmumu šī sieviete jau parakstīja pirms likās ar vīrieti gultā. Sievietes pašas muļķības dēļ viņa pieņem slepkavot. Stulbi – viena nakts lielos priekos un, ja “nepaveicas”, tad kļūst par slepkavu. Brrr…

Atbildēt