50. Kādā veidā mēs klausāmies Dieva Vārdu labprātīgi?


Vilknadzis satiks Jēzu

Austrāliešu aktieris un producents Hjū Džekmens, kurš plašu atpazīstamību guvis kā Vilknadzis filmu sērijā “X-cilvēki”, uzņems kinodarbu par apustuļa Pāvila dzīvi pats arī tēlos galveno lomu.

Hjū Džekmens kā Vilknadzis un apustulis Pāvils

Amerikāņu kinostudijas “Warner Bros.” paspārnē 2016.gadā tapšot filma, kurā tiks atspoguļots dzīvesstāsts par ļoti ticīgo jūdu Saulu no Tarsas, kurš, dedzīgi vajādams kristiešu, kādā no ceļojumiem uz Damasku tiek apspīdēts ar debesu gaisma un dzird Jēzus balsi, kas viņam jautā: “Kāpēc tu Mani vajā?”. Pēc šī notikuma Sauls iegūst ticību Kristum, uz brīdi kļūdams akls, Damaskā tiek kristīts un turpmāk dēvēts par Pāvilu, pēcāk kļūdams par sava laika ietekmīgāko kristīgo misionāru.

Pats Hjū Džakmens esot audzis ticīgā ģimenē un apmeklējis kristīgo skolu. Kā apgalvo pats austrāliešu aktieris, viņš katru svētdienu gājis uz baznīcu līdz pat sešpadsmit gadu vecumam un tad esot sācis dumpoties, taču neskatoties uz to dzirdētais Dieva Vārds ir atstājis augļus un četrdesmit sešus gadus vecais Hjū joprojām sevi uzskatot par garīgu cilvēku un ir apņēmības pilns realizēt apustuļa Pāvila kino projektu.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.