304. Kā Svētā kristība glābj mūs no nāves?


Zaimot Patiesību

“Daudzi sekos viņu baudu dzīvei, viņu dēļ patiesības ceļš tiks zaimots.” [2.Pēt.2:2]

zaimot patiesību


Paši savām acīm varam redzēt, ka ir noticis tā, kā Sv. Pēteris ir iepriekš pasludinājis. Nav neviena tēva, nedz mātes, kas nebūtu vēlējušies kādu no saviem bērniem redzēt priestera vai mūka kārtā. Tā viens ģeķis ir radījis nākamo. Redzēdami nelaimes un postu laulības kārtā un nezinādami, cik svētīga ir šī kārta, tie ir gribējuši palīdzēt saviem bērniem pieredzēt labas dienas un būt brīviem no šīm nelaimēm.

Viņu dēļ patiesības ceļš tiks zaimots.

Arī tā ir lieta, ko redzam paši savām acīm. Zaimot — tas nozīmē lamāt, nozākāt un nolādēt. Tā, piemēram, kad kristieša kārta tiek nolādēta kā maldi un ķecerība. Kad tiek sludināts un sacīts, ka viņu ceļš ir pret Evaņģēliju, jo šie ļaudis ved projām no ticības, pie darbiem, tad viņi kliedz: tu esi nolādēts, tu maldini pasauli.

Tie zaimo vēl vairāk, sagrozīdami un noliegdami to, ko Kristus saka, uzskatīdami Kristus pavēles tikai par padomiem, aizliegdami to, ko Kristus atļauj brīvi izvēlēties, darīdami par grēku to, ko Kristus par grēku nesauc. Turklāt viņi nolād un sadedzina tos, kuri sludina pret viņiem. Patiesības ceļš ir godīga dzīve, kurā nav liekulības.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.