Ieskaties

9 komentāri par “Vai kristieši un musulmaņi pielūdz to pašu Dievu?

 1. Manupraat viens truukums Latvieshiem ir tas, ka mums nav Koraana tulkojums Latviski, lai mees vareetu palasiit un paskatiities, kas tur rakstiits! Cik saprotu, tad tulkots koraans Muslimam nav sveeta lieta, taapeec tos var nakrishkaanjiem dot! Tak LV tulkoti ir tikai fragmenti… Jo tieshaam buutu itneresanti uzzinaat koraana viedokli par kristietiibu!

 2. o, Mulderam jauns izaicinājums, pēdējais laiks pamācīties arābu valodu:


  محمد هو نبي كاذب
   

 3. Es lasīju, ka labajiem musulmaņiem paradīzē būs ne vien katram 70 sievietes, ar ko tie varēs izklaidēties, bet arī jauni vīrieši (zēni), ja vien tie vēlēsies. To laikam RKB būs palaidusi garām….

 4. mulder
  vispaar man compaa koraans laviski ir… man po, cik vinjs kaa tulkojums ir sveets vai nesveets… infa ta paliek…

 5. Viss pareizi. Tikai teikt ka viņi pielūdz citu Dievu, mēs nevaram. Kam nav Dēla, tam nav arī Tēva (1.Jņ. 2:23). Noliedzot Dēlu viņi sevi norobežo arī no Dieva Tēva. Dievs ir viens, bet priekšstati atšķiras. Ir maldi un ir patiesība. Islams celts uz maldīgiem priekšstatiem par Dievu. Pats vārds Allahs(precīzāk Ellah) nāk no Bībeles tradīcijas, kur šis Dieva vārds tiek izrunāts kā Ellohim. Vai musulmanis tiks glābts, to mēs nezinām (Rom.2:14), jo pēdējo vārdu teiks Dievs, bet mēs zinām ka glābšana nāk caur Dēla krusta nāvi un augšāmcelšanos.
  Vēl kādu lietu gribējās pieminēt. korāns māca ka Jēzus Kristus (par Mesiju tiek atzīts)ir paņemts debesīs un laika beigās atgriezīsies uz zemes lai tiesātu pasauli.Pirms Kristus nākšanas pasaulē valdīs pēdējais valdieks vārdā Dadžals (antikrists?), kurš centīsies iznīcināt un apspiest īstenticīgos (viņi pārliecināti ka muhamedāņus).
  Lūk tā. Liels rosols. Patiesība sajaukta ar meliem. Ēdiens ar indi. Lai Dievs ir žēlīgs !

 6. Osis, es īsti nesapratu komentāru?
  Manuprāt kristieši savu ticību balsta BĪBELĒ un tur ir skaidras norādes, kā Tu jau arī citēji. Vienīgais iemesls, kāpēc mēs nevaram teikt par kādu cilvēku “bezdievis” ir tas, ka mēs nezinām viņa sirds stāvokli un attiecības ar Dievu, jo šis ir Dieva žēlastības laiks un katram ir dota iespēja caur Jezu Kristu. Jņ.14:6.

 7. RKB katehisma un RKB pāvesta nostāju pret musulmaņiem es varētu raksturot kā ārēji draudzīgu, bet pēc būtības gluma viltus pilnu (plašāks skidrojums Romas katoļu reliģijas izpratne par Baznīcu [1.daļa – Katoļu katehisms], un galvenā atziņa tajā ir: “visi ir vienlīdzīgi, bet RKBK ir vienlīdzīgāki par citiem, jo…”

  Savukārt musulmaņi ir atklātāki un tiešāki savā pārliecībā [kā to redzam iepriekš minētajā (Sūra 9:28-29)“Kristieši saka, ka Kristus esot Dieva Dēls … Allahs nolemj viņus nāvei.!”

  Piekrītu, ka tā ir divu antikristu (divu bezdievīgu mācību) savstarpējā sadursme, kurā virsroku dabiski gūs tas, kurš centīgāk vai izveicīgāk vicinās dūres.

Atbildēt