Ieskaties

6 komentāri par “Vai Dievam patīk ikviena pielūgšana?

 1. nepatīk man šitas raksts… jo tur apakšā es redzu tādu augstprātību… par to liecina vārdi “Šie nopietnie vārdi liecina, ka Dievs tiešām kādu dievkalpošanas veidu nepieņem un neatzīst, savukārt kādu citu atzīst un uzskata par labu.”
  man liekas un es tam ticu, ka Dievs neuzlūko mūsu lūgšanas veidu un formu, visu nosaka sirds stāvoklis…

 2. Roberto, ir jau ok, ko tu te iepostoji, tikai, kur te sakars?
  šis raksts vairāk vērsts uz pielūgšanas veidu, ja pareizi saprotu, tad tas vairāk maina lūgšanas pasniegšanas veidu, nevis sirds stāvokli, lai arī kādi dzeloņi tev miesā nebūtu ;)

 3. šis e-raksts vērš uzmanību uz: to, ka

  Lielākā daļa no tiem apgalvo, ka tieši viņu pielūgšanas veids Dievam patīk vislabāk, un ka citādu pielūgšanu Viņš neatzīst.

  bet:

  Mēs neatklāsim jums kādu īpašu Dievam tīkamas kalpošanas paņēmienu, bet vērsīsim jūs uzmanību uz dažām būtiskām vietām Dieva vārdā, kur Dievs pats atklāj, kāda dievkalpošana Viņam patīk. To, vai jūsu dievkalpošana Dievam patīk, nenosaka jūsu reliģiozās idejas vai sajūtas, bet gan tas, ko Dievs ir atklājis Savā vārdā.

 4. Roberto, līdz šim, savā īsajā mūžā esu dzirdējis tikai to, ka katoļi apgalvu, ka viņi ir vispareizākie un citi ir nepareizie… nu nedaudz arī šajā portālā reizēm jūtu tādu nostāju, bet parasti visur es esmu sastapies ar attieksmi, ka Dievs dzird katru lūgšanu, lai arī kāda tā nebūtu un, ka mēs dzīvojam tikai no Viņa žēlastības…

 5. draugs machss, ne viss ko sajūt ir objektīvs, izņemot mitrumu apenēs. Pārlasi šo e-rakstu uzmanīgi, tās vērš uzmanību, ka jābslstās nevis jajūtās un iedomās, bet Dieva vārdā…

Atbildēt