326. Kas ir sludināšanas amats?


Ticīgajiem liek nest krustu

“Mīļie, nebrīnaities par bēdu karstumu jūsu vidū, kas nāk jums par pārbaudījumu, it kā jums notiktu kaut kas neparasts.” [1.Pēt.4:12]

ticīgajiem liek nest krustu


Sv. Pēteris izmanto šādus vārdus tādēļ, lai atgādinātu, ko saka Svētie Raksti. Te mēs varam runāt par ciešanām šādā veidā, salīdzinot tās ar nokaitētu krāsni un uguns svelmi. Tā iepriekš, 1. nodaļas 7. pantā, apustulis ir sacījis: “..lai jūsu pārbaudītā ticība, kas ir daudz vērtīgāka nekā iznīcīgais zelts, kas ugunīs tiek pārbaudīts, izrādītos teicama..”

Tādēļ arī Sv. Pēteris šai vietā izmanto līdzīgu izteiksmes veidu un saka, lai nebrīnāmies un neesam pārsteigti par to, ka tiekam pārbaudīti ciešanās, gluži kā zelts tiek kausēts ugunī.

Tādēļ apustulis saka: “..kas nāk jums par pārbaudījumu..” – tas ir, Dievs sūta jums šo bēdu karstumu, šo ciešanu uguni. ne kāda iemesla dēļ, bet vienīgi tādēļ, lai jūs tiktu pārbaudīti, vai stingri turaties pie Dieva vārda.

Tas ir iemesls, kura dēļ Dievs visiem ticīgajiem liek nest krustu, lai viņi sajustu un pārbaudītu Dieva spēku, ko tie ir saņēmuši un pārbaudījuši ar ticību.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.