351. Kāda nozīme ir Vakarēdiena sakramentam?


Satura maiņa e-projektā e-BAZNICA

Šīs nedēļas sākumā notikušās “Konfesionāli Luteriskās Biedrības” sēdes ietvaros tika skatīts jautājums par teoloģiski-izklaidējošās interneta vietnes www.ebaznca.lv turpmāko saturu. Un, izanalizējot visus plusus un mīnusus, galu galā pieņēma lēmumu veikt tajā izmaiņas.


Pirms kāda laika e-ntuziasti aptaujāja e-baznīcēnus un e-viesus par www.ebaznca.lv publicētajiem tematiem, vēloties uzzināt, ko vajadzētu vairāk teoloģiju vai izklaidi, vai arī visu atstāt kā bijis. Aktīvākie patstāvīgie apmeklētāji pauda viennozīmīgu viedokli, ka e-BAZNICA saturā ir nepieciešams vairāk teoloģijas.

Līdz šim saturā nopietnais mijās ar nenopietno un tā attiecība vidēji ir bijusi 57% teoloģiska rakstura e-publikācijas un 43% – izklaides. Caurskatos patreizējos e-projekta tematus un izanalizējot internetā pieejamo informācijas daudzumu, tika konstatēts, ka ir gan nepieciešamība, gan iespēja veikt izmaiņas e-projekta saturā.

Turpmāk e-ntuziasti ir apņēmušies nodrošināt divas trešdaļas ar teoloģiskām e-publikācijām un vienu trešdaļu atstājot izklaidei, tādējādi iepriecinot lasītājus un nesot svētību apmeklētājiem.

Jaunā kārtība e-projektā e-BAZNICA stāsies spēkā sākoties jaunajam baznīcas gadam – 2012.gada 2.decembrī.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Satura maiņa e-projektā e-BAZNICA”

  1. talyc:


    Jā, saturs allaž ir noteicošais.
    Un runājot par e-baznicu (kā jau kaut kad iepriekš esmu teicis)
    … tā ir tāda visnotaļ nenopietna lapa, kas runā par ļoti nopietnām lietāmLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.