Ieskaties

20 komentāri par “Sašutums par “Latvijas Luterāni”

 1. o…jā, (tiešām, tiešām)… ull-lla-lā
  KĀ nevis KO princips būtu jāievēro TĀ

  ar smaidu,
  jūsu
  e-sence

 2. Nu ko, pieņemamies gudrībā un piemīlībā pie Dieva un cilvēkiem? Tas ir pozitīvi! Bik nesapratu par to, kur to KLB vs LELB diskusiju var dabuut lasiit?

 3. Come on, gaišība! Man LL-ī būtu jāpiedomā, KĀ lietas tiek pasniegtas? Čja korova myčala, da Tvoja by molčala. A “pacietīgs & lēnprātīgs” izvērsums ir attiecīgajā TEXTĀ, kurš šādi tiek ilustrēts. Vai arī Tu tikai bildītes skaties?

 4. Jā, šeit ebaznicā epāvescs viņa gaišību ne tā vien kariķē, kā to varam skatīt ejokos un citur. Tas laikam bija joks, šis raksts, vismaz virsraksts.

 5. “e-pāvesta sašutums” ir sasniedzis tiešo mērķauditoriju, vai no tā tiks izdarīti kaut kādi secinājumi – rādīs laiks…

  ar cieņu
  Jūsu e-minence

 6. Man personīgi nepatīk karikatūras, kur attēloti konkrēti cilvēki, bet, ja salīdzina ar karikatūrām, kas bijušas baznica.lv vai šeit, tad LL bija ziediņi…

 7. ..tieši tā, Svilpaste. Vārds kā nagla. Kad es to avīzi redzēju, tad nodomāju, vai tad epavesca darbība iesniedzas arī tajā valstībā?!:p

 8. Labdien draugi,

  Es bakstijos pa arhīvu, un tā arī neatradu nevienu pāvesta karikatūru. Varbūt nemāku meklēt?!! Ļoti gribētos atrast kādu Roberto veidotu.

  Ar cieņu,
  gviclo

 9. Roberto pats ir pāvesta karikatūra. Neesi ievērojis?

 10. ..To mums būs zināt. Un pagaidīt..

  Es kā wrc, pieminu ar žēlu, ka nupat gājis bojā Kolins Makrejs. Kā ebaznīcēns, vai no helikoptera uz debesīm viņš iet, man grūti spriest.

 11. Labdien,
  Lai nerastos pārpratumi, vēlos paskaidrot, ka reiz kāds cilvēks iesūtīja RKB pāvesta karikatūru publicēšanai. Lai arī ko e-BAZNICA nedomātu par RKB pāvestu, e-BAZNICA šo piedāvājumu noraidīja.

  Turklāt vēlos paskaidrot, ka:

  1. Roberto par interneta baznīcas pāvestu jokodams nosauca mācītājs Irbe, domādams ar to baznīcas vadītāju [kāds viņš arī ir].

  2. wrc, apskatīju pirmos divus linkus. Tās ir bildes no google, kur RKB pāvests nav kariķēts, bet salīdzināts ar kinofilma personāžiem. e-BAZNICA tās pārpublicēja.

  3. Bet pēdējais links ved uz bildi, kas ir reāls foto. Toreiz pāvesta matus pacēla vējš.

  e-BAZNICA un e-ntuziasti nav publicējuši un veidojuši RKB pāvesta karikatūras.

 12. gviclo runā kā jurists. man vemt no šitā gribas īstenībā. kas jūs esat par cilvēkiem. lavierētāji

 13. laid vien droši to nelabumu (kas tevī) laukā, mīļo deprofundi
  – – –
  vem vien… pēc tam vajadzētu palikt labāk

 14. Eminenc, nerunāsim te par kristiešiem, bet džentlemeņi savus iebildumus izsaka atklāti, nevis caur puķēm un publiski.

  homo duplex

 15. tiešām nesaprotu, vai e-baznicai ir par daudz draugu un lasītāju, ka pret vienīgajiem trim var atļauties konsekventi praktizēt agresīvu, izsmējīgu un aizvainojoši aizbildniecisku attieksmi.

Atbildēt