169. Kāds ir tavs pienākums pret Dievu?


Noskaidrota konfesija, kuras pārstāvji visvairāk lieto alkoholu

Izpētes centra “LifeWay Research” veiktās aptaujas ietvaros tika noskaidrota konfesija, kuras pārstāvji visvairāk lieto alkoholu.

Noskaidrota konfesija, kuras pārstāvji visvairāk lieto alkoholu


Izrādījies, ka 23% no aptaujātajiem pentakostāļiem apstiprinājuši, ka lietojot alkoholu. Katrs trešais baptists apliecinājis, ka dzerot alkoholiskos dzērienus. Savukārt 43% no kristīgajām brīvbaznīcām nekautrējušies atzīties grādīgās dziras lietošanā.

Noskaidrots, ka 62% metodistu baznīcai piederīgo apstiprinājuši alkohola lietošanu. Savukārt par absolūtajiem līderiem atzīti luterāņi, kur 3 no 4 lietojot alkoholiskos dzērienus.

Acīmredzot, tas pamatots faktā, ka tikai 3% no luterāņiem uzskatot, ka Bībele aizliedz pilnīgu alkohola lietošanu. Samērā maz metodistu (8%) un brīvbaznīcām piederīgo kristiešu (11%) piekrītot uzskatam, ka Svētie Raksti neļauj lietot alkoholiskos dzērienu.

Katrs trešais no aptaujātajiem baptistiem uzskatot, ka dzert alkoholu esot nebibliski. Savukārt 41% no vasarsvētku draudžu pārstāvjiem esot pārliecināti, ka Svētie Raksti neļaujot lietot alkoholu.

Aptaujāti 1010 baznīcā gājēji no dažādām ASV protestantu draudzēm.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.